Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
c stikere si schite ...c
10.09.200843.2KB
:zzz: e mica dar imi place graffiti:zzz: e mica dar imi place
23.02.200845.4KB
da la noi de snowboard mai greu stam si la distanta de munte ei mai greu cu asta ..si nu te poti dada la noi mentalitate de snowboard mai greu stam si la distanta de munte ei mai greu cu asta ..si nu te poti da pe partie ca te iau batrani la fuga...vb lui andu de da'm pe copou..:)
29.01.200726.2KB
mtn marker l suppliesmtn marker L
12.04.200810.1KB

 
ca sa lamurim sitatia charactersca sa lamurim sitatia
14.07.200853.3KB
se poate!  :hi: incepatoriSe poate! :hi:
25.12.200818.3KB
overlord concurs de tagurioverlord
26.01.200922.6KB
seak graffitiseak
13.01.200952.8KB

 
:hi: stikere si schite ...:hi:
21.11.200734.6KB
:))ce seamana ku alu byla konkursu de skitze:))ce seamana ku alu byla
16.04.200819.7KB
:nebun:  :nebun: 
jb! graffiti:nebun: :nebun: JB!
09.02.200841.6KB
skitza stikere si schite ...skitza
19.02.200820.4KB

 
si inka una :d:d:d 
kontestu de skite de la :hi: stikere si schite ...si inka una :D:D:D kontestu de skite de la UrbanArtShop :hi:
22.11.200733.4KB
ase. graffitiAse.
19.10.200851.7KB
concept painting locul 1 offtopicconcept painting locul 1
27.05.200833.1KB
*omb.. se stie .. mega tare.. ca d obicei.. 


aseara in iasi srtikes again nu s vede in poza bine*OMB.. se stie .. mega TARE.. ca d obicei.. aseara in iasi .......... O.M.C(luda) srtikes again ........ daca nu s vede in poza bine zic yo......... in stg graffulu` scrie ``THX. NATY`` iar in dreapta graffulu`:``TO:SYL & SETSUNA``
18.03.200731.9KB

 
poze in actionfreshhhhhhhhh
21.03.200828KB
b :hi: stikere si schite ...B :hi:
22.06.200816.7KB
altu grafica..altu
04.02.200744.9KB
face the pooh, cu blana de hamster, king-ul ce am ajuns sa fac =)))) fotofrafia digitalaplictiseala face victime...Winnie The Pooh, cu blana de hamster, king-ul caps-urilor Doamne, ce am ajuns sa fac =))))
04.06.200833KB

 
tagurirrrrrrrrrrr
19.06.200830.7KB
in de rahat kre suge caldure lipsa capuri si de rahat agal porkrie mare poze in actionin action..perete de rahat kre suge caldure lipsa capuri si culori..culori de rahat agal porkrie mare
05.07.200846.8KB
:hi: la prea am pretentii :) asta e cel mai mare pe care lam dat :d graffiti:hi: La inceput..nu prea am pretentii :) asta e cel mai mare pe care lam dat :D
30.08.200821.8KB
imi place mieSau PS:asta imi place mie
16.03.200812.2KB

 
am impresia ca am mai postat asta mai stiu... :rusine: stikere si schite ...am impresia ca am mai postat asta odata....mai demult...nu mai stiu... :rusine:
22.12.200839.7KB
lkaklsad asdd sa daskj crew stikere si schite ......hdmasklj lkaklsad asdd sa daskj daskld LAD CREW
31.03.200830.2KB
sunset fotofrafia digitalasunset
01.11.200816.4KB
dupli suppliesdupli
12.04.200827.6KB

 
ma bag si eu putzin pe seama pe aici 
is the birds fotofrafia digitalama bag si eu putzin pe seama pe aici is the birds
13.12.200859.3KB
tare ala waste  :d  
si in suceava incep sa se extinda graffurile 

 wicked1 (nu prea mai aveatare ala waste :D si in suceava incep sa se extinda graffurile wicked1 (nu prea mai avea canuri si folosea si de proasta calitate -lipsa banilor - ) :rolleyes:
06.01.200832.6KB
mtn hardcore round tip suppliesmtn hardcore round tip
13.04.20085.6KB
placi de siret!!! fotofrafia digitalaPlaci de nisip....La SIRET!!!
15.12.200852.6KB

 
ugw...my crew graffitiugw...my crew
16.08.200724.2KB
pareri?... :hi: nr1 incepatoriPareri?... :hi: nr1
16.12.200828KB
montana dote :>:> 

:))) grafica..montana dote :>:> :))) plictisealaaaa
30.03.200819.1KB
stiu dth cum e stiu cum e :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: stikere si schite ...stiu dth cum e stiu cum e :rotfl: :rotfl: :rotfl:
08.03.200853.3KB

 
marfar:
 :(  =) graffitimarfar: :( =)
09.02.200827.3KB
my active...q carioci pe tuturor... :hi: konkursu de skitzemy active...q carioci pe terminate...bafta tuturor... :hi:
22.03.200843.2KB
graff is incepatoriGraff is everything.... :)
19.11.200824.8KB
sper sa nu fie problema cu o poza doar ca din alt unghi si mult mai clara graffitisper sa nu fie problema cu o poza doar ca din alt unghi si mult mai clara
05.12.200843KB
InapoiInainte