Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
ok baietzi si fete intrebare bomb(a) : de ce nu-mi comentati si mie skitzele ca doar stilul nu eok baietzi si fete intrebare bomb(a) : de ce nu-mi comentati si mie skitzele ca doar stilul nu e copiat...?.Nu vreau acum sa ziceti numai de rele ca nus asa proaste skitzele.
19.02.200817.3KB
a stikere si schite ...a
05.11.200744.6KB
iasi 
 .....sri graffitiiasi oembe....mist(er) .....SRI PRODUCTIONS!
16.05.200723.3KB
salutare graffitisalutare
19.03.200850.6KB

 
otw poze in actionotw
12.05.200856.2KB
cacat de schitza .bp in ea. defapt fill-ul e crom.dar scanerul meu .... konkursu de skitzeCACAT DE SCHITZA .BP IN EA. Defapt fill-ul e crom.Dar scanerul meu ultraperformant ....
18.10.200820.8KB
bee fotofrafia digitalabee
17.06.200826KB
fotofrafia digitalan67ukbvdr5y
02.06.200828.3KB

 
scz ca nu se intelege dar e facut cu sunt sa va placa stikere si schite ...scz ca nu se intelege dar e facut cu webcam...si sunt incepator...sper sa va placa
05.07.200829.2KB
:hi:  :limba: stikere si schite ...safasdfasdf :hi: :limba:
20.07.200834.8KB
mda grafica..mda
04.02.200732.6KB
roman coast :))))))))) :hi: graffitiRoman coast....east coast :))))))))) :hi:
22.06.200849.2KB

 
throw up graffitithrow up
19.06.200831.5KB
am fakut o greseala ... dar intra in experienta =( poze in actionAm fakut o greseala ... dar intra in experienta =(
24.09.200861.6KB
:nod: fotofrafia digitala:nod:
12.03.200737.7KB
my new face a fuking montana bag offtopicbuhuuuhhuuu my new face a fuking montana bag
11.07.200842.1KB

 
carnetu` meu de note:) :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :hi:  :limba: funny (videos and pics)carnetu` meu de note:) :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hi: :limba:
01.02.200827.2KB
:hi:  :hi: ...pareri? incepatori:hi: :hi: ...pareri?
01.02.200935.2KB
netu e de vina... fotofrafia digitalanetu e de vina...
19.09.200828.9KB
nfuvhbfk konkursu de skitzenfuvhbfk
09.05.200847.2KB

 
la miezul noptii. stikere si schite ...La miezul noptii.
08.10.200822.7KB
in tren...cam tremurate si ciudate ca e destul de greu la cum merge taguriin tren...cam tremurate si ciudate ca e destul de greu la cum merge
29.05.200823.8KB
a:d  :d  :d poze in actiona:D :D :D
14.06.200845.5KB
usc.... ps.... sunt din bacau nare treaba cu goe si celalalt usc :) stikere si schite ...usc.... ps.... sunt din bacau nare treaba cu goe si celalalt fost/prezent usc :)
06.04.200828.7KB

 
tagul meu... taguriTagul meu...
18.12.200820.5KB
2 in 1 (cu portocaliu mai scrie odata mono! & scuze pt geru de afara asa a iesit! :| pt: goes, mosk,2 in 1 (cu portocaliu mai scrie odata mono! & scuze pt calitate) ca geru de afara asa a iesit! :| pt: goes, mosk, nazek, venom, amy, cner & RSH ASE si DNC
28.12.200824.2KB
...ovll graffiti...OVll
28.07.200751.5KB
alt monitoru meu:d  :limba: stikere si schite ...alt stiker...pe monitoru meu:D :limba:
19.01.200826.1KB

 
cu majicuri :d graffiticu majicuri :D
19.01.200839.7KB
sunt cam in urma q sunt cam in urma q postatul....am "hibernat" oleaca si na....:hi: my room :D
14.03.200821.3KB
mai am shi yo vreo doua.... stikere si schite ...mai am shi yo vreo doua....
04.11.200713.5KB
lalalal poze in actionlalalal
07.08.200837.1KB

 
bost :hi: graffitiBost :hi:
15.10.200860KB
no comment stikere si schite ...no comment
21.02.200856.5KB
domnul nigga  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: stenciluridomnul nigga :rotfl: :rotfl: :rotfl:
27.03.200818KB
model charactersmodel
13.11.200865KB

 
mai puneti ba si voi ca numai noi punem graffitimai puneti ba si voi poze...chiar ca numai noi punem
02.08.200736.6KB
tag-ul meu adaptat dupa amors & luda si are cam 2.5 m in lungime si trebuia mai mare! miscaretag-ul meu adaptat dupa Amors & Luda si are cam 2.5 m in lungime si trebuia mai mare!
16.12.20078.2KB
:razz: grafica..:razz:
04.02.200724.6KB
dat cancel ca mi`am dat seama in ultima clipa ca era sa pun o poza cu parintii :rotfl:  :rotfl:Scuze:)))AM dat cancel ca mi`am dat seama in ultima clipa ca era sa pun o poza cu parintii mei:))))))))) :rotfl: :rotfl: Can
25.11.200823.1KB
InapoiInainte