Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
wa tu esti stikere si schite ...wa tu esti serios?:)) space painting....
29.07.200835.8KB
zibit stikere si schite ...zibit
11.02.200822.2KB
tip: 19 iunie 2008 la ora media zone xs iasi
pret intrare: 20 zone label si... lansarea maxiTip: Lansare Data: 19 Iunie 2008 la ora 21:30 Organizator: Media Zone Productions Locatie: XS Industry Oras: Iasi Pret intrare: 20 RON MEDIA ZONE PRODUCTIONS prezinta... UNDERGRUND LABEL si... LANSAREA MAXI SINGLE-ULUI "SIMBOLURI EXPERIMENTALE" semnat CHYPHAX INVITAT SPECIAL: DOC (CTC) impreuna cu invitati surpriza de la FACEM RECORDS Media Zone Productions are deosebita placere si onoare de a prezenta crearea noii subdivizii "UNDERGROUND LABEL" specializata in cultura underground. CHYPHAX, dupa numele unui rege Mesopotamian din vechime, este un proiect experimental si inovator atat in aria hip hop cat si in electro si rock. Cvintet-ul de muzica experimentala format din 2 Mc'z si 3 instrumentisti (Sonja & Ra - MC'z, DarkFlow - Lead Guitar, Socez - MPC si Turntable). Formatia vine cu o abordare revolutionara din punct de vedere artistic incepand de la structura si temele versurilor pana la fuziunea "curata" si foarte bine definita a muzicii hip-hop cu genuri precum trip hop, experimental, breakbeat, drum’n’bass obtinand astfel un sound nou, unic si original in Romania definit ca si concept de catre cei 5 artisti D.U.F. (Dark Underground Fusion). Evenimentul ce va constitui lansarea maxi single-ului "SIMBOLURI EXPERIMENTALE" dar si premiera videoclipului al carui nume artistii inca nu doresc sa il dezvaluie, va avea loc in IASI pe data de 19 IUNIE in XS INDUSTRY, iar invitatul special al serii va fi DOC impreuna cu mai multi invitati surpriza de la FACEM RECORDS. Pretul biletului va fi de 20 RON in care va fi inclusa o copie a maxi single-ului SIMBOLURI EXPERIMENTALE.
15.06.200850.4KB
the afis ioriding 27- 28 sept bucurestithe afis
20.09.200864.8KB

 
next fotofrafia digitalanext
24.08.200872.2KB
kkkkt nu trbuia s o pui  :d  asta e :p:p  .. cam asta a fost la ploiesti .. pe langa :-j .. nu amikkkkt nu trbuia s o pui :D asta e :P:P .. cam asta a fost la ploiesti .. pe langa :-j .. nu ami zic
03.05.200843.5KB
"I want freedom for the full expression of my personality."
07.06.200841.8KB
habar nu am offtopichabar nu am
26.06.200852.5KB

 
alone fotofrafia digitalaAlone
22.11.200815.1KB
poze in actionactionsandu
18.05.200842.8KB
esential :hi: concurs de taguriEsential :hi:
11.10.200825.5KB
mai fac si eu un upload dupa 1 milion de ani... :rolleyes:  :rolleyes: stikere si schite ...mai fac si eu un upload dupa 1 milion de ani... :rolleyes: :rolleyes:
22.02.200828.9KB

 
graffiti!#$@$^&&setdbmdth
17.11.200750.5KB
rrom concurs de tagurirrom
24.03.200823.8KB
nother'one stikere si schite ...nother'one
12.02.200832.7KB
hello  :hi:  :hi:  :rotfl: offtopichello :hi: :hi: :rotfl:
29.12.200831.9KB

 
nu mai vine mosu la mn k am fost rau :rotfl:  :rotfl: poze in actionNu mai vine mosu la mn k am fost rau :rotfl: :rotfl:
20.12.200820.1KB
cu musca...pe camera ii fotofrafia digitalacu musca...pe camera II
07.12.200819.8KB
ceva mai interesant stikere si schite ...ceva mai interesant
27.12.200727.8KB
orice ati crede voi ....ala care mazgaleste metroul nui goe.....vi se pare voua :rotfl:  :rotfl:orice ati crede voi ....ala care mazgaleste metroul nui goe.....vi se pare voua :rotfl: :rotfl: :rotfl:
04.04.200714.2KB

 
un nou de sticker 

ps gko , ultimul park la-i mai pus odat   :x stikere si schite ...un nou de sticker PS gko , ultimul park la-i mai pus odat :x
03.06.200838.5KB
sc salubris srl in actiune! :finger: fotofrafia digitalaSc Salubris Srl in actiune! :finger:
06.10.200744.3KB
haaa dupa ore de vectoruit ... back to basic  :)) dacia 1300 !! grafica..haaa dupa ore de vectoruit ... back to basic :)) dacia 1300 !!
27.03.200819.9KB
si voi asta graffitisi .....comentati voi asta
03.03.200745KB

 
dwor offtopicdwor
07.05.200855KB
asta vreau sa-l dau pe perete :razz: ... da momentan n-am sprayuri :( ... graffitiasta vreau sa-l dau pe perete :razz: ... da momentan n-am sprayuri :( ...
07.02.200716.5KB
pren taguripren
11.12.200826.2KB
graffitivenom.dath.
29.07.200844.7KB

 
:zzz:  :zzz:  :zzz: fotofrafia digitala:zzz: :zzz: :zzz:
08.09.200831.4KB
lightbulb fotofrafia digitalalightbulb
24.08.200828.2KB
poze in action:>......cenzurat:D
24.05.200867.5KB
i know, i tine
 :zzz:  :zzz:  :zzz:  :d  :zzz:  :zzz:  :zzz: 
si acuma  ca de obicei tre sa pun s`oi know, i know...... si yo........ ............ ............... ma iubesc.... .......... ............... ............ cu tine :zzz: :zzz: :zzz: :D :zzz: :zzz: :zzz: si acuma ca de obicei tre sa pun s`o mica poza..(schita)..... asta trebuia sa fie pt un contest da`.... se pare ca PSD`ului nu`i place TEMA... fox them all !!! c ya!!!
09.03.200737.5KB

 
raversshop :d konkursu de skitzeraversshop :D
09.05.200846.1KB
ca de ziua mea...be gentle concurs de tagurica de ziua mea...be gentle
25.02.200822.4KB
konkursu de skitze.....aifdupoykyha[wpflamkythfmm[fiwtybvfhj.gf,'\fhgnf\gixikz//.....
22.03.200817.8KB
pnw crew locu 1 sec crew.. offtopicpnw crew locu 1 sec crew..
26.06.200842KB

 
uuuky... ma bag si eu  :dinti:  :dinti:  :dinti: 
sunt in clasa cu oz si cu afflicted grafica..uuuky... ma bag si eu :dinti: :dinti: :dinti: sunt in clasa cu oz si cu afflicted
06.02.200740.6KB
:nod: poze in action:nod:
18.05.200831KB
:dinti: poze in action:dinti:
20.04.200832.9KB
asta-i si poza mea pentru :hi: fotofrafia digitalaasta-i si poza mea pentru concurs...bafta :hi:
18.02.200842.3KB
InapoiInainte