Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
mizerie :( fotofrafia digitalamizerie :(
19.09.200848.2KB
hug fotofrafia digitalahug
09.09.200829.7KB
s concurs de taguris
01.04.200830.6KB
dirty konkursu de skitzedirty
02.11.200823.9KB

 
jek 2 incepatorijEk 2
06.12.200829.4KB
ink una incepatoriInk una
25.12.200823KB
oh..si pt mai multe poze cu s.a. try     e tare siteul,scz de pub :nebun: bmxoh..si pt mai multe poze cu rideri,skateri,breakeri s.a. try e tare siteul,scz de pub :nebun:
22.01.200753.4KB
:rolleyes: stikere si schite ...:rolleyes:
21.01.200822.9KB

 
now are hhappy? graffitinow are hhappy?
07.02.200718.9KB
me again :d graffitime again :D
16.08.200757.1KB
plm de net..3d color da nu a iesit cum am vrut stikere si schite ...plm de net..3d 2..plm.ceva color da nu a iesit cum am vrut
16.05.200831.9KB
da ma am dat si yo pe despre ce e vorba numa k am avut sprayuri de dak ai materiale sprayuri bune sida ma stiu...doar am dat si yo pe perete...stiu despre ce e vorba numa k am avut sprayuri de cacat:(:(:(:(...da dak ai materiale necesare...adik sprayuri bune si capuri...merge...orcum asta vreu sa-l fac in camera...da cu merkere...k nu ma bag cu spray-u...k ii intoxic pe ai mei:P :)
20.12.200723.7KB

 
aha .... ``zke``( m.p.a.):p :))cine stie ... am inteles ... asa o sa doi  mr.goe k  vin aks...aha .... ``ZKE``( M.P.A.):P :))cine stie cunoaste.... *FOLIADEK ... am inteles ... asa o sa fuck..;) aceeiasi doi ``derbedei``:)) mr.goe k vin aks... asteaptama in gara :)) ajung p la 17.30
24.03.200726.5KB
:hi: concurs de taguri:hi:
03.03.20088.7KB
nu am o poza clara...si pun mai multe... :( konkursu de skitzenu am o poza clara...si pun mai multe... :(
04.02.200825.8KB
sad fotofrafia digitalaSad
07.11.200822.1KB

 
nam radiera :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: sa sterg unde amnam radiera :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: sa sterg unde am gresit..si a ramas as.oricum..astai doar schitza urmeaza partea colorata :D
28.07.200834KB
belton special color suppliesbelton special color
12.04.200831.1KB
mesaj  

bbcode: activat  
 tag: activat  
smilies: activ graffitiMesaj BBCode: activat tag: activat Smilies: activ
24.08.200731.8KB
concurs: :hi:  :hi: incepatoriconcurs: :hi: :hi:
21.12.200844.3KB

 
>:/ fotofrafia digitalapareri.critici.sfaturi >:/
02.06.200722.4KB
another one... ;) graffitianother one... ;)
10.02.200743KB
salutari.. incepatorisalutari.. :hi:...pareri?
23.01.200920KB
da bah na.....eu creca trebuia sa te astept pe tine sa vii din iasi sa eu am vrut sa ma duc sa dauda bah luda/....ete na.....eu creca trebuia sa te astept pe tine sa vii din iasi sa dam...bravo...esti tare....daca eu am vrut sa ma duc sa dau am fost....si gata....aveam chef sa dau...mam dus...:D :nebun:
28.03.200730KB

 
ac :hi: fotofrafia digitalaac :hi:
22.09.200826.3KB
gunoi la 1 de e 1 ora mare de aveam culori si chef si nu eram zombie de somn.era sa uit sa mai pungunoi la 1 de dimineata.asta e 1 ora mare kestie.macar de aveam culori si chef si nu eram zombie de somn.Era sa uit sa mai pun si linkul de la poza
04.06.200822.4KB
nr. 3 tripsnr. 3
06.08.200847.4KB
in stagiu de dezvoltare ... mo pus goe sa intru si nu mam putut abtine sa nu postez ... done 40%in stagiu de dezvoltare ... mo pus goe sa intru si nu mam putut abtine sa nu postez ... done 40% only MOUSE ca placa so lovit de perete probabil o sa uplodez si varianta finala depinde cum vrea omu care beneficeaza de rezultat :D
13.03.200847.4KB

 
hometown) tripsiasi(second hometown)
22.04.200837.1KB
second... frumos desenul nazek.. big up
another  rsh (l&g) production graffitisecond... frumos desenul NAZEK.. big up another RSH (L&G) production
23.06.200847.7KB
:hi: poze in action:hi:
11.08.200842.6KB
eu primu vad ca konkursu de skitzeeu primu vad ca
04.05.200828.4KB

 
scoala.. stikere si schite ...scoala..
11.01.200833.5KB
feki offtopicfeki
07.05.200833.3KB
tag in tramvai  :cool: taguritag in tramvai :cool:
02.12.200829KB
odata cu toamna :rotfl: ...hey mono da ce ai patit? :hi: fotofrafia digitalaodata cu toamna :rotfl: ...hey mono da ce ai patit? :hi:
21.10.200872KB

 
postez shi yo va rog spunetiva parerea stikere si schite ...postez shi yo ceva....shi va rog spunetiva parerea
24.05.200839.3KB
duminica 18 mai ora 19 va invitam la de teatru dans Duminica 18 mai ora 19 va invitam la spectatcolul de teatru dans "dansul ca mod de integrare" in inchinta ateneului tatarashi -iasi
16.05.200834.8KB
mesaj  

bbcode: activat  
 tag: activat  
smilies: activ graffitiMesaj BBCode: activat tag: activat Smilies: activ
11.08.200750KB
nr.4 incepatoriNr.4
17.12.200824.8KB
InapoiInainte