Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
si voi cu parerea :) stikere si schite ...hi...dati-va si voi cu parerea :)
17.12.200771.4KB
snerorist graffitisnerorist
10.06.200850.6KB
pe fosta mea scoala :wink2: graffitipe fosta mea scoala :wink2:
22.08.200730.6KB
... :zzz: poze in actionamors&skai...playing ... :zzz:
29.06.200840.6KB

 
rsh..quick tram poze in actionrsh..quick tram
01.05.200823.6KB
bla... charactersBla...
19.11.200824.8KB
religia nu e stupida ... nu ca eu as fi mare credincios , dar daca unii oameni ishi gasesc linisteareligia nu e stupida ... nu ca eu as fi mare credincios , dar daca unii oameni ishi gasesc linistea sufleteasca in ea shi e bine ... e adevarat ca in evul mediu a fost folosita drept obiect de manipulare in masa (chiar shi in timpurile noastre e folosita aja .... ) macar unii oameini nu comit anumite crime de frica lui dumnezeu ... shi nah unii oamenii pur shi simplu se simt mai bine da jtiu ca cineva acolo sus ii ajuta ... cel mai tare ma oftica faptul ca majoritatea se dau drept atei dar nu au nici o justificare concreta .... oh well daca tot suntem o generatzie "rebela" hai sa nu credem in dumnezeu :P .... (ce ghei suna ce am scris mai sus) ... shi inca o chestie (pt. aia care cred in dumnezeu ) de cate ori v-a ajutat dumnezeu la o problema ? (eu tare cred ca v-atzi descurcat singuri shi nu cred c jesus s-a coborat din cer shi v-a ridicat povara din umeri sau mai jtiu eu ce ) pula pula pula ... get real man !!! eu nu cred pana ce nu vad :finger: ... acuma ca mi-am bagat pula in religie (pardon de explicatzie ) CMON JESUS I'M WAITING STRIKE ME DOWN ....CMON BLEAH GET ME (acuma stau cu frica toata ziua sa nu ma calce vreo mashina ) =))) of of of wai wai
16.02.200735.6KB
p.o.d - youth of the nation  yey that's us  ---- e prea tare poza ( e de rev :p ) ce ascult acumP.O.D - youth of the nation ----------- yey that's us ---- e prea tare poza ( e de rev :P ) :)))))))))))))))))))))))))))))
06.02.200739.6KB

 
ffdasd as gr stikere si schite ...ffdasd as gr
18.07.200850.5KB
me ...ceva la 2 scari :rotfl:  :rotfl:  :zzz:  :hi:me ...ceva la 2 scari :rotfl: :rotfl: :zzz: :hi:
04.08.200830.2KB
venom :d stikere si schite ...venom :D
12.07.200839.8KB
evolution care nu se mai fabrica suppliesevolution care nu se mai fabrica
12.04.200819.5KB

 
derbedeu a? las ca vezi pun si eu ceva sa ca a ramas numai o pata din dusmanii o vopsea de calitatederbedeu a? las ca vezi tu........iaca pun si eu ceva mai.....vechi sa zic....pacat ca a ramas numai o pata din el....(ploaia..vantu....ninsoare...etc..) dusmanii graffurilor.....si plus....era o vopsea de calitate proasta... :dinti:
23.03.200724.3KB
ceva:-ceva:-" un bomb
06.03.200724.9KB
i`m back :hi: stikere si schite ...I`m Back :hi:
27.11.200722KB
ma nu m-am putut abtine  :rotfl: ..sper sa se ia in   :(  :( konkursu de skitzema deci...chiar nu m-am putut abtine :rotfl: ..sper sa se ia in considerare :( :(
13.03.200816.2KB

 
my tag :d : :hi: :limba: :rusine: :rusine: stikere si schite ...">my tag :D :"> :hi: :limba: :rusine: :rusine:
18.01.200830.6KB
t-up :)) :hi: stikere si schite ...t-up :)) :hi:
18.02.200816.3KB
bbang concurs de taguribbang
16.01.200922.7KB
inca una incepatoriInca una
10.12.200831.9KB

 
graffitimist&nesk...nesk&mist....jck's
01.08.200740.1KB
si alte efecte... :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :limba: tagurisi alte efecte... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :limba:
13.11.200837.1KB
:rusine: grafica..:rusine:
09.10.200715.7KB
kuyt graffitikuyt
04.04.200856.8KB

 
eu cred ca pt a te invata sa faci un desen grafic trebue sa incepi cu lucruri ar fi figurile :hi:Eu cred ca pt a te invata sa faci un desen grafic trebue sa incepi cu lucruri simple...kum ar fi figurile geometrice:P :hi:
18.12.200828.5KB
sunt cateva din piesele mele (daca se pot numi asa) care au avut sub 1mb sper ca nu am suparat pesunt cateva din piesele mele (daca se pot numi asa) care au avut sub 1mb sper ca nu am suparat pe nimeni postand atata dar de vreo 6 ani n-am mai dat in zone publice sau la vedere preferand linistea si relacsarea in locul adrenalinei de o data ,multe din ele poate le-am vazut doar eu si am zis sa vi le arat si voua si sa va intreb daca se merita sa ma las dupa 10 ani de graff(cine a auzit de mine stie)cu mici pauze, si mai rarut,sau sa continui pana cand no sa mai pot tine un can in mana,death GRAFFVIRUS crew Bacau Romania PS. dupa ce compresez si alte poze le voi pune sa le vedeti
28.09.200847.9KB
ji akum sa bag ji schite din graffiti fac skite d doua varza la mam mai incepatoriJi akum sa bag ji schite din graffiti studio....App...Eu fac skite d doua luni....Eram varza la inceput,dar mam mai perfectiona....:P
07.12.200835.8KB
aceasi pantaloni dar din fatza ... faza cu hip hop revolution e facuta d mn :) stenciluriAceasi pantaloni dar din fatza ... faza cu Hip Hop revolution e facuta d mn :)
20.03.200841.5KB

 
ce rupere e despre mine - cacamaca stikere si schite ...ce rupere e a-u ...cat despre mine - cacamaca
22.05.200823.1KB
a..a fotofrafia digitalaa..a
18.05.200740.1KB
3kfg fotofrafia digitala3kfg
15.08.200842.6KB
me   :dinti: stikere si schite ...me :dinti:
17.10.200722.4KB

 
shi pe 1 in botosahi- skate, role, graff contest... big by binifest ipoteswti 1-2 augustshi pe 1 in botosahi- skate, role, graff contest... big up!organized by conceptshop
31.07.200834.6KB
a stikere si schite ...a
29.05.200827.5KB
train bombin.... graffititrain bombin....
05.04.200739.7KB
nu prea ii graffiti ...da am facut asta pt o trupa metal locala  :rusine:  ...lor le'a placut ...mienu prea ii graffiti ...da am facut asta pt o trupa metal locala :rusine: ...lor le'a placut ...mie nu prea ..oricum nu am mai facut aja ceva :finger:
17.02.200717KB

 
oh da....asta asa e :nod: 
orcum eu nu mas compara cu cei kre produc asemenea fiti k ei isi primescoh da....asta asa e :nod: orcum eu nu mas compara cu cei kre produc asemenea distrugeri.sunt fiti k ei isi primesc o pedeapsa mai mare decat o amenda d 2 mil sau cva de genu.. ;)
21.03.200712.4KB
coae dak s`a facut sectiune separata offtopic dc dracu tot mai postati aici poezii ? graffiticoae dak s`a facut sectiune separata offtopic dc dracu tot mai postati aici poezii ?
18.05.200846.9KB
sorry pt dbule post ..rog moderatori sa netului stikere si schite ...sorry pt dbule post ..rog moderatori sa stearga...vina netului
20.04.200833.9KB
azi 29 iulie 2008 este ziua mea de nastere va rog sa mi zicetzi si mie la multi ani :p la multi aniazi 29 iulie 2008 este ziua mea de nastere va rog sa mi zicetzi si mie la multi ani :P
29.07.200843.7KB
InapoiInainte