Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
primul meu graf. graffitiPrimul meu graf.
13.09.200828.3KB
suceava 08 :hi: tripsSuceava 08 :hi:
22.04.200852.9KB
super tari schitzele am 1 nu dai culoare la toate?cred ca ar arata mult mai mea :d.funky freh onesuper tari schitzele pleask.bravo.da am 1 intrebare.dc nu dai culoare la toate?cred ca ar arata mult mai bine.parerea mea :D.funky freh one :D.
24.12.200755.5KB
as graffitias
28.09.200841.6KB

 
hey hey hey ....mean people suck  :x  ...gata cu subiectu ala  :nono:   ....aici am incercat un nouhey hey hey ....mean people suck :x ...gata cu subiectu ala :nono: ....aici am incercat un nou stil ...n'a ieshit ...invatzatzi din greshelile mele :nod:
08.02.200720.7KB
deci pt kre ma intraba ce carioci nici nu mai de astea simple la 30 de folosesc carioci anume..sideci pt kre ma intraba ce carioci folosesc..plm nici nu mai stiu....sunt de astea simple la 30 de mii...plm..nu folosesc carioci anume..si mai ales scumpe..k nu am bani... :D
17.06.200835.4KB
dutor offtopicDutor
03.06.200854.2KB
nu am mai avut rosu pt cut la punctu d la d 8-| graffitinu am mai avut rosu pt cut la punctu d la d 8-|
04.04.200863.5KB

 
yeah... primu meu my artistic side (facut cu pronto pe o oglinda pe holurile liceului liceului deyeah... primu meu post... here's my artistic side (facut cu pronto pe o oglinda pe holurile liceului liceului de info) :)) i find it funny
02.04.200717.3KB
fratzilor :hi:  :hi: sunt now pe aici shi vreau sa imi fak o prin simpla mea schitza dupa poreclafratzilor :hi: :hi: sunt now pe aici shi vreau sa imi fak o introducere prin simpla mea schitza dupa porecla mea... :razz:
21.06.200727.8KB
schitza  :hi: incepatorischitza :hi:
24.12.200817.3KB
beat  ( i am a toy ) konkursu de skitzebeat ( i am a toy )
05.04.200836.6KB

 
iasi :d  :hi:  :hi: konkursu de skitzeiasi :D :hi: :hi:
28.03.200834.8KB
:))).... :hi:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: sapca...:) stikere si schite ...:))).... :hi: :rotfl: :rotfl: :rotfl: sapca...:)
05.03.200835.9KB
funny (videos and pics)
18.03.200826.8KB
iha stikere si schite ...iha
15.05.200825.2KB

 
mosk dath venom graffitimosk dath venom
26.01.200956.7KB
un caracter facut dupa un stencil:d :hi: virtual graffitiun caracter facut dupa un stencil:D :hi:
23.12.200825.3KB
nr2 fotofrafia digitalanr2
03.12.200827.1KB
still a bboy :nod: graffitistill a bboy motherfuckers...... :nod:
29.10.200836.3KB

 
fisheye shit fotofrafia digitalafisheye shit
19.09.200854.9KB
:)), unu din primele mele desene care sa cuprinda ceva legat de graffiti, in perioada in care nu:)), unu din primele mele desene care sa cuprinda ceva legat de graffiti, in perioada in care nu stiam nimic despre el (acuma 4+ ani)
24.02.200854.3KB
bag bag .. da nu am canuri .. skitze tari/:) unde vezi tu skitze mai pus asta odata dar poza astabag bag .. da nu am canuri .. skitze tari/:) unde vezi tu skitze tari?? am mai pus asta odata dar poza asta imi place mai mult
22.03.200729KB
8 martie şi 9 martie, ora 1900
axa trece prin tale, spectacol de benoīt vitse. actori: cristinaTEATRU  Sāmbătă, 8 martie şi duminică, 9 martie, ora 1900 Axa Pămāntului trece prin şoldurile tale, spectacol de Benoīt Vitse. Actori: Cristina Bodnărescu, Ovidiu Ivan, Dumitru Rusu, Marian Andriescu şi copilul Gabi. Dansatori : Alexandru Gheorghiţă, Ovidiu Ivan, Titus Ivan, Adrian Lungu, Adrian Vasiliu. Bilet: 10 RON, reducere studenţi, elevi, şomeri, pensionari 50% . Abonamente Stagiunea 2007 - 2008: 50 RON şi 20 RON pentru elevi, studenţi şi pensionari.
04.03.200844.7KB

 
:nono: concurs de taguritziganu`meu ...purandelu`mo :nono:
24.03.200810.4KB
:hi: ...e mai e cine nu conteaza pace:hi: ...e mai vechi...dar e memorabil...pt cine cunoaste..atat...dar nu conteaza asta;)..."hai pace" :rotfl:
12.04.200835KB
mine konkursu de skitzemine
01.03.200844.7KB
natura statica 2 fotofrafia digitalanatura statica 2
21.12.200827.1KB

 
fzgdaga stikere si schite ...fzgdaga
01.04.200825.5KB
mda,stau la curent cu tot ce se intampla in tara asta stai la curent cu ce se intampla prin romaniaMda,stau la curent cu tot ce se intampla in tara asta mizerabila....
25.11.200832.6KB
d c nu exista un grup pt skydiveri? olad c nu exista un grup pt skydiveri?
07.06.200740.2KB
proaspat vopsit :zzz: graffitiproaspat vopsit :zzz:
13.04.200845.2KB

 
nr.2 incepatorinr.2
08.12.200834KB
;)) graffiti;))
09.11.200853KB
in drum spre iasi :rusine:  :hi:  :limba: stikere si schite ...in tren....(in drum spre iasi duminica)....ma plictiseam:)).. :rusine: :hi: :limba:
29.01.200840.1KB
salutare graffitisalutare
19.03.200850.6KB

 
sorry am uitat ca nu am mai intrat demult pe forum si am uitat dak l-am pus sau nu stikere si schitesorry am uitat ca nu am mai intrat demult pe forum si am uitat dak l-am pus sau nu
10.03.200820KB
daca vreti ideea nu se vede bine in ultima) stikere si schite ...daca vreti ideea principala(letteringu nu se vede bine in ultima)
18.10.200822.2KB
scuzati calitatea stikere si schite ...Scuzati calitatea fotografiei
24.12.200727.7KB
:d prima pagina de la caietu de engleza :d characters:D prima pagina de la caietu de engleza :D
24.11.200854.6KB
InapoiInainte