Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
plimbare :d fotofrafia digitalaplimbare :D
01.06.200853.1KB
ba am fost si eu acolo ba  hai sa`mi pun si eu beleaua mea :) 
sanatate ! stikere si schite ...ba am fost si eu acolo ba hai sa`mi pun si eu beleaua mea :) Sanatate !
23.11.200738.6KB
dudes i`m alive 2... 
dont be 2 vad ka ati mai discutat oleak in perioada cat na`am mai fo` prindudes i`m alive 2... dont be 2 happy... soo vad ka ati mai discutat oleak in perioada cat na`am mai fo` prin zona ....... vad k sa ajuns cumva la aceeasi discutie de la inceput... asta ma cam supara k ...... pana me....... parca nu stiti treba cu graff`.. crek voi daca nu aveti c discuta alegeti subiectu asta si filozofati pe el vo` 2 pagini.. pana da unu un subiect mai bun sau ceva d genu........ terminatio cu discutia asta k devine f stresant graffity=graffity asa cum il stim amu` ii creste valoarea cu cat e mai poblic.... daca vreti ceva legal apucativa de plimbat babe si de impletit pulovere ...... somethin` from da contest (bacau)
27.02.200735.4KB
poza 2 fotofrafia digitalaPoza 2
18.09.200854.9KB

 
o gramada de greseli dar asta e...data viitoare spre sa nu mai f*t desenu graffitio gramada de greseli dar asta e...data viitoare spre sa nu mai f*t desenu
24.05.200837.2KB
amors cum faci la 3d fadeu ala verde din carioci  :hi:  ? konkursu de skitzeamors cum faci la 3d fadeu ala verde din carioci :hi: ?
16.04.200820.8KB
atata timp cat il respecti pe cel de langa tine, atat timp ca iti iubesti aproapele asa cum teAtata timp cat il respecti pe cel de langa tine, atat timp ca iti iubesti aproapele asa cum te iubesti pe tine esti rasta.
01.11.200833.9KB
o usha decorata de moi grafica..o usha decorata de moi
06.02.200746.7KB

 
haha..si zaks nuj ce incercare ai facut tu acolo ca numa 3d nu'i schitza again..ma jucam cuhaha..si zaks nuj ce incercare ai facut tu acolo ca numa 3d nu'i schitza aia. ynsdora again..ma jucam cu touchurile :rotfl:
20.05.200832.3KB
mosk stikere si schite ...mosk
09.09.200816.1KB
magicurile  :dinti: fotofrafia digitalamagicurile :dinti:
24.02.200852.5KB
hello party people... miss me??!  i dont wanna know da answer. :)..
mama da nam avut net 2 zile ...HELLO PARTY PEOPLE... MISS ME??! i dont wanna know da answer. :).. mama da nam avut net 2 zile ... si can am intrat amu... sa cad jos.. se pare ca mere treaba aici... keep them commin`.. *ZKE... ai dreptate ai mai pus odata ... da dak o mai pui d 9748ori nu ma supar ca ``nici mie nu`mi place`` :wink2: ....ziceai k nu`ti place nik din ce desenezi... dar asta s pare ka da :D *MIST-er... imi place esti ``pe treaba ta``... intri rar da pui cate ceva sa n dai peste cap...P.S. cand vii aks vreau vreo 15 capsuri dina gama skiny.. da pt hardcore. :wink2: :zzz: *OMB... nu mai spun nik... nu cred k maie nevoie.. :zzz: *FOLIADEK... faina poza .. da` nu s vede ``produsu final`` asa k pls pls .. pune`l ...................... ................... 2 ``derbedei``(mama c tare suna cuv. asta)...... :rotfl: :rotfl: :razz: :razz: :razz: :rotfl: :rotfl:
23.03.200730.4KB

 
at least in heaven i can sk8 :nebun:  :nebun:At least in heaven i can sk8 :nebun: :nebun:
07.03.200734.2KB
xs iasi...ia ia pe cine avem noi aici in pozaaa.... :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: offtopicXS iasi...ia ia pe cine avem noi aici in pozaaa.... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
20.06.200837.1KB
bunnn wa dth..bravo 

pun si eu ideea:) :nebun:  :limba: stikere si schite ...bunnn wa dth..bravo pun si eu ceva.. syhis ideea:) :nebun: :limba:
18.01.200844.9KB
deci parerea voasta conteaza cum ati inceput?deci parerea voasta conteaza
22.05.200822.6KB

 
qqqqqqqq virtual graffitiqqqqqqqq
08.08.200859.7KB
amors eu vreau,dar ceva ma tine in loc dar promit ceva am probleme cu cat despre poza,eu`s   :nebun:amors eu vreau,dar ceva ma tine in loc dar promit ceva frumos,momentan am probleme cu aprovizionarea:-?? cat despre poza,eu`s :nebun: sa pun si eu poza cu un tag :-?? :rotfl:
09.02.200742.9KB
nu e copiat.nu e cine stie ce,dar vreau sa stiu daca merita sa mai muncesc la el sau sa renuntNu e copiat.Nu e cine stie ce,dar vreau sa stiu daca merita sa mai muncesc la el sau sa renunt momentan la astfel de schite. A iesit mai urat ca l`am facut pe toata pagina.
19.10.200816.2KB
dasobf stikere si schite ...dasobf
10.05.200830.3KB

 
cu bani putini graffiticu bani putini
28.09.200845.7KB
nu vreti sa stiti ce e :-nu vreti sa stiti ce e :-" WU-TANG KILLA BEEZ
03.03.200729.9KB
goes offtopicgoes
03.06.200864.7KB
asta e cam naspa :p graffitiasta e cam naspa :P
19.01.200842.8KB

 
zibit (pleask style)  poza e cam neclara ca am facut-o pe intuneric si am editat-o putin, stikere sizibit (pleask style) poza e cam neclara ca am facut-o pe intuneric si am editat-o putin,
11.02.200821.2KB
nr 1 fotofrafia digitalanr 1
03.12.200828.2KB
:cool: poze in action:cool:
23.12.200853.6KB
how high? fotofrafia digitalahow high?
21.04.200812.6KB

 
.... stikere si schite .......
15.02.200823.3KB
ultima... baftan charactersultima... baftan
03.02.200938.1KB
mm graffitimm
01.09.200737.4KB
hai sa fim de la un battle mai demult   cuvant : curwa stikere si schite ...hai sa fim ontopic..... de la un battle mai demult cuvant : curwa
06.04.200827.3KB

 
pana mea... :rotfl: concurs de taguripana mea... :rotfl:
19.02.200820.4KB
hand in action poze in actionhand in action
09.05.200837.6KB
strange symmetry ii fotofrafia digitalastrange symmetry II
18.12.200817.5KB
montana pocket.... suppliesmontana pocket....
12.04.200815.7KB

 
nu ti`a iesit :)) plm e greu sa scoti literele tale? stikere si schite ...nu ti`a iesit :)) plm e greu sa scoti literele tale?
22.10.200740.9KB
08.08.200852.8KB
mono & bost graffitimono & bost
15.10.200863.8KB
me and xtazyyyy :(  :( no more friends bmxme and xtazyyyy :( :( no more friends
01.02.200742.3KB
InapoiInainte