Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
da omb is doar taguri da plm ``cutia`` aia mai are inca 3 fetze goale .... ce`i drept tu ti`ai luatoda omb is doar taguri da plm ``cutia`` aia mai are inca 3 fetze goale .... ce`i drept tu ti`ai luato mult mult mult mai rau... dar la p**la asta nui singuru`...lo mai crosta p amors inkin 2 locuri diferite.. *GOES... fain fain fain... sa rezolvat treaba cu ``peretele albastru`` :wink2: ... t strang d gat oricum k n`ai vrut sa dam amandoi odata :nebun: ................... ...................... ............................ de la stanga la dreapta A.M.O.R.S. si L.U.D.A.
28.03.200737.3KB
regheton concurs de taguriregheton
30.08.200854.4KB
de fapt aici trebuiau puse schitele  :rusine:    =) konkursu de skitzede fapt aici trebuiau puse schitele :rusine: =)
12.04.200727.9KB
iaca e...:))   (in suceava)  salutare tuturor... si scz pt cei care i-am uitat sa ii am uitat maiaca na.....asta e...:)) (in suceava) salutare tuturor... si scz pt cei care i-am uitat sa ii scriu....ca am uitat cativa...oricum ma grabeam sa ajung acasa ca pierdeam trenu:)
15.03.200866.7KB

 
ink una incepatoriInk una
21.12.200822.7KB
graffitit-up......naspa.....:(
03.05.200841.6KB
1 iunie suceava. t-up graffiti1 iunie suceava. t-up
02.06.200842KB
super skinny cap suppliessuper skinny cap
12.04.20087.4KB

 
luda on da` stage  :rotfl:  :rotfl:  :nebun:  :rotfl:  :rotfl: graffitiluda ON DA` STAGE :rotfl: :rotfl: :nebun: :rotfl: :rotfl:
06.06.200738.1KB
imi place sa le dau in locuri mai putin accesibile taguriimi place sa le dau in locuri mai putin accesibile
31.05.200829.9KB
scketch graffitiscketch
21.01.200818.3KB
second :hi: graffitisecond :hi:
07.03.200837.5KB

 
vb de la sine  :zzz: stencilurivb de la sine :zzz:
30.04.200727KB
na...yo nu cred k pt ce am facut yo acolo na...yo nu cred k pt ce am facut yo acolo "iti trebuie ani de experienta". k doar nu e cine stie ce aja de complicat...da nah...parerea ta bro... ;). k sa dai aja ceva iti trebuie ani de experienta :zzz:
20.12.200749.1KB
salut.. sunt nou pe aici... momoentan ma consider un toy da uitati cateva din schitele mele ...salut.. sunt nou pe aici... momoentan ma consider un toy da uitati cateva din schitele mele ... astept critici d la profesionisti..
05.12.200851.7KB
graffiti17.01.2008....astept pareri...:D
17.01.200832.3KB

 
scuzati toate posturile sunt prea mandru de skitza asta..am facuto acuma in 10 minute si e prea sa oscuzati toate posturile astea...dar sunt prea mandru de skitza asta..am facuto acuma in 10 minute si e prea tare..vreau sa o pun pe forum..e mult prea tare
19.02.200813.4KB
ceva de in altele apare suk (stick up kids) si inca cateva :-? cred totusi cas multi graffiticeva de genu.....si in altele apare SUK (stick up kids) si inca cateva :-? cred totusi cas multi
15.01.200842.1KB
haideti la suceava offtopichaideti la suceava
01.07.200855.1KB
mos pamfil fotofrafia digitalamos pamfil
14.08.200827.6KB

 
salutari :hi:  :hi: ...pareri? incepatorisalutari :hi: :hi: ...pareri?
30.01.200936.1KB
nr 2 :razz: fotofrafia digitalanr 2 :razz:
21.10.200829.7KB
o poate fi numita asha... :zzz: stikere si schite ...o schita...dak poate fi numita asha... :zzz:
10.05.200844.9KB
:rotfl:  :rotfl: stikere si schite ...:rotfl: :rotfl:
09.02.200834.2KB

 
home locul 2 offtopichome locul 2
07.05.200841.8KB
ase baby stikere si schite ...ase baby
17.09.200831.8KB
nu`mi prea place dar nah .. fundalul e pt syl : culoarea ta mami :) graffiti">nu`mi prea place dar nah .. fundalul e pt syl :"> culoarea ta mami :)
11.05.200742.6KB
more to come grafica..more to come
06.02.200727.4KB

 
smg crew :d locu 2 offtopicsmg crew :D locu 2
26.06.200857.3KB
plm nu a iesit bine ala defapt e roz deschis.in rest e ok. mai mare   konkursu de skitzeplm nu a iesit bine poza.portocaliu ala defapt e roz deschis.in rest e ok. :rotfl: imaginea mai mare
18.02.200840.2KB
am facuto de la balcon fotofrafia digitalaam facuto de la balcon
08.09.200817KB
numaru 3 stikere si schite ...numaru 3
29.07.200845.1KB

 
ce pacat ca ne-am nascut in sau facut razboaie si revolutii ,degeaba au murit oameni pt libertate,ce pacat ca ne-am nascut in romania,degeaba sau facut razboaie si revolutii ,degeaba au murit oameni pt libertate, degeaba vine 1 decembrie daca mai nimic nu sa schimbat daca au ramas aceleasi conceptii invechite si comunistii ne conduc scumpa patrie............
29.11.200844.6KB
zke.. stikere si schite ...zke..
21.02.200833.4KB
cik am progresat :nebun: stikere si schite ...cik am progresat :nebun:
24.07.200816.8KB
a  .... fotofrafia digitalaa ....
26.11.200822.4KB

 
wacky :p stikere si schite ...wacky :P
29.12.200873.8KB
inca una... :hi:  :hi: incepatoriinca una... :hi: :hi:
09.12.200845.9KB
c rea sunt aici  hihihihi evil me .. :dinti: graffitic rea sunt aici hihihihi evil me .. :dinti:
28.03.200723.1KB
pam pam... taguripam pam...
27.09.200841.1KB
InapoiInainte