Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
asta se vede mai clar stikere si schite ...asta se vede mai clar
18.03.200818.1KB
stearsa, sper sa se vada ceva stikere si schite ...stearsa, sper sa se vada ceva
22.04.200812.9KB
mai dubios asa concurs de tagurimai dubios asa
17.01.200927.5KB
am vazut k pozele cu graffu lui goes  de la falticeni nu is prea clare asa k pun eu  !!sper sa nu seam vazut k pozele cu graffu lui Goes de la Falticeni nu is prea clare asa k pun eu !!sper sa nu se supere:) :hi: :hi: :rotfl:
17.02.200857KB

 
in sfarsit intre oameni normali
 incepatoriIn sfarsit intre oameni normali
16.01.200927.9KB
..a konkursu de skitze..a
18.02.200842.5KB
:hi: incepatori...Salutari :hi:
28.12.200814.6KB
la naibii mai sus grafica..la naibii mai sus
10.12.200855.3KB

 
cer si eu niste pareri sau ceva sfaturi dak am gresit la 3d nu sunt sigur dar vreau sa ma invetecer si eu niste pareri sau ceva sfaturi dak am gresit la 3D nu sunt sigur dar vreau sa ma invete cine stie in materie de 3d-uri :P care e OK 1 sau 2? (sau nici unul ) :rotfl: 1
11.11.200812.7KB
nu se vede prea clar..adp crew :d stikere si schite ...nu se vede prea clar..ADP CREW :D
28.01.200818.2KB
are tot c ii trebe numai k scanerul meu e chior... konkursu de skitzeare tot c ii trebe numai k scanerul meu e chior...
04.05.200833.6KB
nu prea le am eu cu dar : fotofrafia digitalanu prea le am eu cu fotografiile dar :
15.04.200822.3KB

 
amors...
- vezi poate vii joi ramai la mn pe nus pe mess lasa aici si am sa intru eu ..sa vad.. :hi:trackside......avec amors... - vezi poate vii joi acuma......si ramai la mn pe noapte......dami raspuns....daca nus pe mess lasa aici si am sa intru eu ..sa vad.. :hi:
07.11.200748.8KB
a graffitia
16.03.200868.3KB
:rotfl: :(  :nod: stikere si schite ...:rotfl: plictiseala... :( :nod:
08.12.200710.3KB
sketch's up stikere si schite ...sketch's up
24.01.200927.9KB

 
:-?? ...  :rusine: fotofrafia digitala:-?? ... :rusine:
15.08.200733.6KB
new incepatoriNew
25.12.200831.6KB
:hi: incepatori:hi:
01.12.200844KB
enemy 3 sfaturienemy 3
29.06.200829.3KB

 
. stikere si schite ...sadsadsad3edsamk .
18.07.200854.7KB
fotofrafia digitalawhadafacisthis?
06.12.200833.5KB
:d naspaaa graffiti:d naspaaa
17.01.200848.5KB
deci daca imi permitetzi sa postez si eu un graf de al meu
dat acuma 2 zile incepatorideci daca imi permitetzi sa postez si eu un graf de al meu dat acuma 2 zile
21.12.200851.3KB

 
:finger:  :finger: fotofrafia digitala:finger: :finger:
30.10.200858.5KB
tag..plm nu se vede deloc rabatat poze in actionTag..plm nu se vede deloc clar..telefon rabatat
30.11.200826.4KB
aproape acelasi kkt virtual graffitiaproape acelasi kkt
17.11.200852.1KB
da varu lavabil cu ce se nu cu apa

ceva nou scos acuma din cuptor graffitida varu lavabil cu ce se dilueaza??? nu cu apa ceva nou scos acuma din cuptor
30.03.200832.8KB

 
ps..cam asha arata primu meu tag  :rotfl:  :rotfl: tagurips..cam asha arata primu meu tag :rotfl: :rotfl:
17.04.200810.7KB
krink marker supplieskrink marker
12.04.200815.1KB
and yes .....size does matter .. :rotfl: graffitiand yes .....size does matter .. :rotfl:
04.06.200735.7KB
black...:) :rotfl: concurs de taguriblack...:) :rotfl:
03.03.200833.9KB

 
nr. 7 tripsnr. 7
06.08.200852.5KB
intrebare: cum fac un stencil din 2 sau mai multe culori 
 ceva de genu stenciluriIntrebare: Cum fac un stencil din 2 sau mai multe culori ceva de genu
04.06.200818.6KB
plm urat si murdar  :x  :x graffitiplm urat si murdar :x :x
22.06.200853.1KB
bikeee fotofrafia digitalabikeee
11.05.200870.4KB

 
si pickle head grafica..si pickle head
18.04.200721.9KB
baieti,voi ce folositi pentru precizie mai multa... k eo ma chinui sa trag linii kalumea,ji tre saBaieti,voi ce folositi pentru precizie mai multa... K eo ma chinui sa trag linii kalumea,ji tre sa dau "undo" d mai multe ori:(...Ji sami spuneti de unde sa mai iau ji alte locuri de alea... Eo am doar un vagon de tren,...,nam metrou,perete, masina,sau alte locuri...D unde pot lua?Ji ce folositi pt precizie? Be seen'yeah!
18.12.200825.8KB
new blackbook new  haircut  schitza ..cam stupida stikere si schite ...new blackbook new haircut schitza ..cam stupida
04.07.200846KB
pe la miezu space ! ! \m/ konkursu de skitzepe la miezu noptii..outta space massiiiiive ! ...fiahhhhh` ! \m/
22.04.200847.1KB
InapoiInainte