Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
doi incepatoridoi
10.12.200829KB
my bis... konkursu de skitzemy bis...
10.04.200818.5KB
:hi: sper sa va placa stenciluri:hi: sper sa va placa
07.02.200853.6KB
doar atat am de spus {nu ca veau sa ma Doar atat am de spus {nu ca veau sa ma "scot" sau ceva} : - -5 grade C ; - primul meu bomb ; si stiu ca am mai uitat ceva si trebuie retusat dar fiti si voi mai indulgenti oleak :D
26.12.200735.1KB

 
n stikere si schite ...n
16.01.200950.8KB
fara caractere si briz brizuri :d konkursu de skitzefara caractere si briz brizuri :D
18.02.200829KB
ii graffitiii
14.03.200842.8KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rusine: stikere si schite ...:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rusine:
13.02.200821.3KB

 
este un joc pe tema free runing, parkour and stufs...se cheama mirrors nu e cine stie ce dar uiti deeste un joc pe tema free runing, parkour and stufs...se cheama mirrors edgs...grafica nu e cine stie ce dar uiti de asta cand il joci...e foarte tare...intri in pielea personajului din primele minute in care incepi sal joci...
20.12.20085KB
school's back stikere si schite ...school's back
26.09.200839.4KB
mai pun si eu.. stikere si schite ...mai pun si eu..
21.02.200838.5KB
hallo party pare ca am pornit un ideea`i k yo am ``ingropat m`a anuntat amors k si`a cerut omu war..hallo party people......... dap.......se pare ca am pornit un razboi:))... ideea`i k yo am ``ingropat securea``... m`a anuntat amors k si`a cerut omu WAR.. scuze... amu mai ramane sa`si ceara si de la ``SHOP``.. *MIST... mult prea tare :)>- *GOES vineri o sa avem action :wink2: .................... ......................... ............................. o schitza ...... dedicata...... :wink2:
29.03.200727.9KB

 
mono :-mono :-"
29.08.200862.8KB
nam mai pus de mult o schita
1 :hi: stikere si schite ...nam mai pus de mult o schita 1 :hi:
26.11.200822.7KB
foarte tare venom ... 

si eu cate una pe ici pe colo  :hi: (da stiu am gafat la primul foarte tare venom ... si eu cate una pe ici pe colo :hi: (da stiu am gafat la primul "O" ... recunosc :-")
13.11.200835.3KB
am shi yo 2 aceeashi pagina  :nod:  :nod: stikere si schite ...am shi yo 2 graffuri pe aceeashi pagina :nod: :nod:
02.11.200711.3KB

 
:hi:  asta e asa putin intr-o zi e asa putin pt. goes... :d ..de asta ce mai ziceti:d fotofrafia:hi: asta e asa putin speciala...facuta intr-o zi speciala...si e asa putin pt. goes... :D ..de asta ce mai ziceti:D
06.02.200845.7KB
pt omu espo poze in actionpt omu espo
25.05.200843.4KB
un stikr..plm de kmera.. :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x stikere si schite ...un stikr..plm de kmera.. :x :x :x :x :x :x :x
26.06.200832.9KB
hai ca am sa incep aici un topic dsp mai e nou pe reviste video si tot ce mai este voi mai scrie pehai ca am sa incep aici un topic dsp aeroart...ce mai e nou pe acolo...stiri reviste video si tot ce mai este voi mai scrie pe aici..:) inca o chestie....ma fut in voi astia care faceti offtopicuri! incercati sa nu va dati cu parerea..nu ma supar! tot pe acest topic am sa mai pun si diferite poze..filmulete ce mai gasesc eu,..nu o sa pun neaparat linkuri ce trimit spre Aeroart..vreau sa fie un topic de INFORMARE pentru grafferi..nu un topic de discutie a incepatorilor deci nu scrieti nimic!daca vreti sa imi ziceti ceva...sugestii..reclamatii..trimiteti mesaj privat sau scrieti la offtopic! tot cu ocazaia asta rog adminii sa stearga orice post prostesc! ENDSTATION 2008 VIDEO! un film pus de mine pe youtube( ) fiind primul film graffiti din ucraina e destul de interesant....oamenii au niste stiluri interesante iar soundtrackul e chiar f ok! se imbina perfect cu atmosfera din videouri! click aici->> cea mai noua chestie pe aeroart e topicul cu reviste cu graff .pe acel topic eu si alte persoane vom incerca sa cautam cele mai interesante reviste si sa le punem la download...daca va intereseaza sa downloadati reviste cu graff sau vreti sa adaugati ceva nou click aici->>> recomand revista Ma'Claim!
30.11.200872.5KB

 
a stikere si schite ...a
16.06.200838.4KB
ploiesti, azi tripsploiesti, azi
03.05.200849.9KB
lopes ... :p pacat ca nu se vede ffff bine :( konkursu de skitzelopes ... :P pacat ca nu se vede ffff bine :(
08.09.200837KB
p1 fotofrafia digitalap1
24.08.200815.3KB

 
dragutz jumbo..ce sa ultimu e marfa... stikere si schite ...dragutz jumbo..ce sa zic...:-??ala ultimu e marfa...
21.10.200817.7KB
o chestie... :d stikere si schite ...o chestie... :D
29.05.200832.6KB
damn grafica..damn
13.06.200832.7KB
mark stikere si schite ...mark
16.09.200858.4KB

 
>:/  :d graffitiravers. pareri >:/ :D
06.04.200735.7KB
usc by trek & sik ..... graffitiusc by trek & sik .....
30.04.200828.8KB
poza  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: offtopicpoza :rotfl: :rotfl: :rotfl:
15.07.200851.3KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: stikere si schite ...:rotfl: :rotfl: :rotfl:
05.01.200869.5KB

 
salut mono si yo te stiu :rotfl: ..si salut celorlalti :hi:  :hi:  :hi: stikere si schite ...Salut mono si yo te stiu :rotfl: ..si salut celorlalti :hi: :hi: :hi:
31.08.200841.5KB
plm.... fotofrafia digitalaplm....
18.06.200819.7KB
:rotfl: radio... konkursu de skitze:rotfl: radio...
08.11.200821.3KB
aiurea  :rusine:  :nono:  :d stikere si schite ...aiurea :rusine: :nono: :D
31.08.200826.4KB

 
nuj de ce mi se pare atat de mishto asta:-?? fotofrafia digitalanuj de ce mi se pare atat de mishto asta:-??
29.04.200830.2KB
nu's cine stie ce dar de dragu stikere si schite ...nu's cine stie ce dar de dragu topikului:D
31.03.200728.5KB
jrec fill offtopicjrec fill
03.06.200845.8KB
mai aproape  :hi: graffitimai aproape :hi:
07.07.200834.3KB
InapoiInainte