Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
jek 5

 dedicatii la toata lumea :)) incepatorijEk 5 dedicatii la toata lumea :))
11.12.200829.2KB
alien edition stikere si schite ...alien edition
11.07.200835.1KB
paint .. cu tableta grafica :) 8-) concurs de taguriPaint .. cu tableta grafica :) 8-)
24.03.200823.6KB
asta e facuta in balcon la mine =)) stenciluriasta e facuta in balcon la mine =))
15.04.200717.4KB

 
daca iti fac un whole car....te cu :rotfl: ( un stalina?...creca daca iti fac un whole car....te casatoresti cu mine....:)))0 :rotfl: ( un "G"...de la goe)
09.03.200727.2KB
de frig & t.b. graffitiluda..goes PROSTII :)) deci.... -20grade....vand de 82km.h....... frig frig frig.... TO: AMORS & T.B. (piromanii)
03.12.200738KB
vczf tagurivczf
23.03.200821.2KB
peak jrec locu 3..plm offtopicpeak jrec locu 3..plm
26.06.200852.8KB

 
wacky stikere si schite ...wacky
22.12.200852.6KB
plm stikere si schite ...plm
18.12.200726.7KB
:nod: graffiti:nod:
15.02.200844.5KB
aruncami si mie oleak negrul fiind pe partea cealalta de dunarea ce se vede in spatele meu) poze inalo?amors.....ba aruncami si mie oleak negrul ala....cami trebuie...(amors fiind pe partea cealalta de dunarea ce se vede in spatele meu)
15.03.200837.6KB

 
ceva graffiticeva nasol.......
28.02.200834.8KB
varza.... :x graffitivarza.... :x
09.02.200850.4KB
hello..pun asa o schitza pentru inceput :hi: stikere si schite ...hello..pun asa o schitza pentru inceput :hi:
09.12.200761.2KB
stiker:) :hi: stikere si schite ...stiker:) :hi:
17.03.200847.8KB

 
j-ul e o litera anormala  :(  :cool: stikere si schite ...J-ul e o litera anormala :( :cool:
05.03.200847.2KB
a konkursu de skitzea
28.03.200829.8KB
strugurii lui nea' nelu din vama
 :rotfl: fotofrafia digitalastrugurii lui nea' nelu din vama :rotfl:
14.10.200727.1KB
asta ii schitza mea preferata ,,eminem,, and g_unit :d incepatoriasta ii schitza mea preferata ,,EMINEM,, and G_UNIT :D
19.11.200843.3KB

 
aceleashi programe .  :rolleyes: virtual graffitiaceleashi programe . :rolleyes:
10.08.200826.1KB
air taguriAir
14.04.200821.1KB
mist ...nesk graffitimist ...nesk ...jeeeeeeee
30.07.200753.9KB
luda offtopicLuda
03.06.200857.4KB

 
si....inca ceva facut dimineatza asta..sper sa va placa ..rave it up ! graffitiSi....inca ceva facut dimineatza asta..sper sa va placa ..RAVE IT UP !
03.03.200744.4KB
cam batea vantul graffiticam batea vantul
28.09.200857.1KB
shi asta...ce parere aveti? stikere si schite ...shi asta...ce parere aveti?
10.05.200843.8KB
un creion mina mai groasa 2b..am si eu unu :finger: suppliesun creion ...super..metalic..cu mina mai groasa 2B..am si eu unu :finger:
04.05.20082.6KB

 
island fotofrafia digitalaisland
13.09.200851.7KB
tot pe saptamana vreau sa mai puna skite ji altii...nu toti de pe forumu asta is kingi.... doarFratilor....Astai tot pe saptamana asta....:P... vreau sa mai puna skite ji altii...Nu toti de pe forumu asta is kingi.... Doar eo,veve... Abh.... Ami....Putini...Nus doar atati incepatori...Sunt ogramada....Dar se rushineaza:))....Cei fantoma...Kare apar o data,ji apoi dispar,mai bn sa nu apara... Iar cei care se simt descurajati,din kauza sfaturilor,sa le treaka,pt k sfaturile sunt bune...Eu am vrut sa ma las datorita sfaturilor...Dar leam luat in serios ji,am continuat,iar akum am mai acumulat ceva experiente....De la cei mai buni...Le multumesc celor kare ma incurajeaza,ji mi dau sfaturi....Ji apropo,v3v3 Face d aproape 2 ani skite... E colegu meu,il cunosc,ji lukram impreuna... Fiekare cu skita lui....Ji vreau sa vad mai multe skite,ji de la altii... Eo am postat ogramada ji urmeaza ink sa mai pun.... Aja k nu ezitati,ji postati skite... Orice sfat e bine-venit....Bafta tuturor!!!!!!
07.12.200835.1KB
o parere mica si despre mine..is cam la inceput e inspirat de :> nu mi`ai raspuns la se aude laO parere mica si despre mine..is cam la inceput :(...desenu e inspirat de ids..respect :> :hi:.....stalina nu mi`ai raspuns la intrebare...ce se aude la contestul ala ceva detalii despre conditii:-?? pls :-s
05.02.200735KB
productie productie "planeta moldova"....venom dath dote pleask..... :hi: :rotfl:
21.06.200864.4KB

 
mwhahaha graffitimwhahaha
31.10.200730.5KB
nitro iarasi suppliesnitro iarasi
12.04.200827.1KB
nici mie nu imi place a doua.nush de ce am pus-o :rotfl: 
e facuta cu un kkt de kmera cu ecranulnici mie nu imi place a doua.nush de ce am pus-o :rotfl: e facuta cu un kkt de kmera cu ecranul spart si tremuram de frig.mnah ms pt prima :"> asa.altceva.autoportret B-) :rotfl:
04.06.200720.1KB
trasa la aia se vede asa,.... stikere si schite ...trasa la imprimanta..de aia se vede asa,....
25.02.200841.5KB

 
schitza. :rolleyes: incepatorischitza. :rolleyes:
22.12.200819KB
o poza total o fost faina tractarea fotofrafia digitalao poza total neexpresicista..da o fost faina tractarea
25.05.200829.2KB
dat in graba si miera si frica sal dau dar nuj dc:( graffitiDat in graba si miera si frica sal dau dar nuj dc:(
15.02.200835.1KB
kraepelin din nou stikere si schite ...kraepelin din nou
18.12.200719.3KB
InapoiInainte