Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
my shop:d konkursu de skitzemy shop:D
09.05.200832.8KB
:hi: pareri? incepatori:hi: pareri?
30.01.200942.8KB
la graffitila dezinfectare
27.01.200839.1KB
ceva mai vechi graffiticeva mai vechi
19.03.200836.1KB

 
fkk graffitifkk
29.01.200835.8KB
bus action taguribus action
27.12.200831KB
sfaturi nr.10   7 in 1 :hi:  :hi: sfaturisfaturi nr.10 7 in 1 :hi: :hi:
11.04.200840KB
:d tagurimulte,multe taguri........ :D
14.11.200852.7KB

 
pareri ... stikere si schite ...wacky...astept pareri ...
14.01.200949.6KB
la o cafea q unu ma ajutat la schitza asta...la umbre..si mia aratat cum sa le fac mai misto stikerela o cafea q unu dotes(dope) ma ajutat la schitza asta...la umbre..si mia aratat cum sa le fac mai misto
12.05.200833.3KB
asta nu e cumva facut de tine :-? graffitiasta nu e cumva facut de tine :-?
25.10.200839.3KB
adp crew :hi:  :finger: stikere si schite ...ADP Crew :hi: :finger:
20.09.200714KB

 
daca tot o ardem cu robineti  =) fotofrafia digitaladaca tot o ardem cu robineti =)
27.01.200813.7KB
:rotfl: ai mai pus-o e xir eu am facut poza :>:> poze in action:rotfl: ai mai pus-o odata asta e xir eu am facut poza :>:>
22.04.200857.7KB
action :p poze in actionaction :P
03.09.200863.4KB
up realy soon :d  :x stikere si schite ...scz...shity camera...comming up realy soon :D :x
27.04.200831.1KB

 
o my god f*ck fu*k am uitat d omu promit cai ultima data 
ite scriu aici cu caps lock        to:o my god ........... f*ck fu*k fuc*........... am uitat d amors:(( sorry omu promit cai ultima data ite scriu aici cu caps lock TO: AMORS deci nu prea conteaza c am inceput aici ........... adica era cea mai mare gogomanie care am facuto vreodata asta dupa FESTUDIS oricum thx goe ca mai ajutat la ``gogomanie`` si pt posturile de mai amuzat mau inainte cititi tricourile:))
22.05.200733.2KB
mai graffitimai vechi..resturi:|
11.09.200846.6KB
mesaj  

bbcode: activat  
 tag: activat  
smilies: activat graffitiMesaj BBCode: activat tag: activat Smilies: activat
15.04.200742.8KB
kiar asa liqidule sami dai si mie un autograff  :rotfl: 

cheers to the people :hi: 



un cadou dkiar asa liqidule sami dai si mie un autograff :rotfl: cheers to the people :hi: un cadou d la suflo.....
25.03.200742.7KB

 
sambata de la 21:00 @ palace de: 

souljah  
  



bobu  



lich  
  

lich - greater feelingSAMBATA de la 21:00 @ PALACE CAFE alaturi de: SOULJAH BOBU LICH Lich - Greater Feeling ->Download ZET MUHAHA MC QBO VJ:C.Z.C INTRAREA LIBERA !!! PRIMELE 30 DE PERSOANE PRIMESC UN BON DE CONSUMATIE IN VALOARE DE 10 RON !!! Eveniment sustinut de RAvers Shop
19.09.200874.5KB
gye gye gye :d  :d  :d stikere si schite ...gye gye gye :D :D :D
17.07.200851.7KB
bine  :rotfl: graffitibine :rotfl:
02.05.200831.4KB
2- scuzati mizeria si restu :hi: fotofrafia digitala2- Scuzati mizeria si restu :hi:
22.09.200851.8KB

 
o chestie facuta repede, sa vad cum pun hard part  :rolleyes: stikere si schite ...o chestie facuta repede, sa vad cum pun umbrele....the hard part :rolleyes:
21.10.200821.3KB
grim reaper .. stencilurigrim reaper ..
30.04.200721.6KB
pun si eu cva ... facut recent :d  
p.s ala dn poza nu's eu ;)) stenciluripun si eu cva ... facut recent :D P.s ala dn poza nu's eu ;))
20.03.200827.7KB
art rage2 + photoshop cs 2 :limba: virtual graffitiart rage2 + Photoshop cs 2 :limba:
10.08.200827.4KB

 
si mie daca vedeti vreo evolutie  :rusine: stikere si schite ...erm...ziceti-mi si mie daca vedeti vreo evolutie :rusine:
03.07.200840.4KB
qrip offtopicqrip
03.06.200858.6KB
fmm cfr day anyway graffitifmm cfr drivers nice day anyway
16.06.200843.2KB
eu nu am sa spun nimic acum pt ce vreau o critica fara mila fotofrafia digitalaeu nu am sa spun nimic acum pt ce vreau o critica fara mila
08.02.200716.2KB

 
nu am cu ce sa comprim niste poze ca le-as pune  au peste 1mb graffitinu am cu ce sa comprim niste poze ca le-as pune au peste 1mb
28.09.200845.9KB
altul stikere si schite ...altul
19.10.200818.9KB
afis si cel din margine e leu, zion lion nu e logoul de la peugeot ;) graffitiAfis si cel din margine e leu, Zion Lion nu e logoul de la Peugeot ;)
03.03.200724.9KB
na ca v-am ascultat :p si am mai na ca v-am ascultat :P si am mai cautat like " Punct "
22.04.200825KB

 
stilul sperma aici pe ravers stikere si schite ...Stilul sperma aici pe ravers
10.05.200823KB
si inca una... si de acum... o sa acord mai multa atentie la :hi: incepatorisi inca una... si de acum... o sa acord mai multa atentie la detalii...promit :hi:
10.12.200819.6KB
agregatul de 4 elemente: 16 august 2008

ora: 13:00 

locatie: bucuresti, parcul herastrau, intrareaAgregatul de 4 Elemente: 16 august 2008 Ora: 13:00 Locatie: Bucuresti, Parcul Herastrau, Intrarea principala(Charles de Gaulle) Rule : Graffiti & Bboying Battle, Concert Zale (Raku, Yolo, Dj Christu). Inscrieri Graffiti: erps_one2000 @yahoo.com Inscrieri Bboying: ob_ie @yahoo.com Afis: More:
07.08.200884.3KB
pimpuiesc wc uri la comanda .....in curand imi fac si site... :hi: graffitipimpuiesc WC uri la comanda .....in curand imi fac si site... :hi:
26.10.200849.4KB
InapoiInainte