Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
nasfhajfbk stikere si schite ...nasfhajfbk
02.03.200839.9KB
.....va iubesc pe  :rotfl:  :rotfl: ...pentru : rsh. graffiti.....Va iubesc pe toti!:rotfl: :rotfl: :rotfl: ...Pentru : Rsh. Venom.Mosk.
09.11.200861.5KB
:rusine:  ... stenciluri:rusine: ...
23.07.200731.6KB
plm am gresit poza: :rusine: poze in action">plm am gresit poza:"> :rusine:
10.06.200848.8KB

 
plm..de up..nazek graffitiplm..de net...close up..nazek
01.06.200858.4KB
pff.. pai asha... :rolleyes: fotofrafia digitalapff.. pai asha... :rolleyes:
21.01.200831.1KB
uan fotofrafia digitalauan
05.10.200833.7KB
scz de intarziere  :uimit: konkursu de skitzescz de intarziere :uimit:
28.04.200821.1KB

 
no problemo mai tineti mine faza cu  graffity sa va dau un sfat:
`` you gotta luv paint``
 :zzz:no problemo naty..... oameni mai tineti mine faza cu graffity kreator? hai sa va dau un sfat: `` YOU GOTTA LUV PAINT`` :zzz: :zzz: :zzz: :D :D :D :zzz: :zzz: :zzz:
16.02.200743.8KB
poza 3 fotofrafia digitalaPoza 3
18.09.200834.9KB
fotofrafia digitalaBomboneleee
20.05.200815.9KB
am mai facut si eu cate ceva : stikere si schite ...">am mai facut si eu cate ceva :">
06.05.200722.5KB

 
belea xir...imi place mai mult prima :d da amadoua sumt misto graffitibelea xir...imi place mai mult prima :D da amadoua sumt misto
20.04.200844.3KB
uhmm :rusine: stikere si schite ...uhmm :rusine:
31.10.200833.2KB
oh shi asta =))) fotofrafia digitalaoh shi asta =)))
06.02.200750.4KB
bah luda am poza in action te intreba de ces cenzurate cururile se vdeau kilotii la amandoi  :rotfl:bah luda am poza in action ...dar...nu te intreba de ces cenzurate cururile noastre,........ni se vdeau kilotii la amandoi :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
17.04.200735KB

 
w stikere si schite ...w
09.09.200817.1KB
bai bagatzi shi voi id-ul meu in lista sa ma indrumatzi :d va rog dintre graffurile mele facute inbai bagatzi shi voi id-ul meu in lista sa ma indrumatzi :D va rog killah_wu_tang unul dintre graffurile mele facute in Graffiti Studio :D astept parerile voastre:D
22.05.200821.8KB
facuta din cauza :limba: stikere si schite ...facuta din cauza pliktiselii :limba:
15.10.200833.5KB
kktu ala de pe mess...eu q ink unu... :rotfl: virtual graffitiscribble...adik kktu ala de pe mess...eu q ink unu... :rotfl:
08.08.200834.5KB

 
nu neaparat cantec - da concert - korn live at cbgb's (the place that punk started) --- pe atuncinu neaparat cantec - da concert - KORN live at CBGB's (the place that punk started) --- pe atunci cand Korn era in formula completa --- ajtia canta prea tare live - ce pogo era in sala .. jesus shi o fost moca concertu - era pe principiul first come first served
05.02.200727.7KB
nah de primaria iasi
va asteptam skate, role, bmx contest( sau concurs)Nah afisul Organizat de Primaria municipilui Iasi Va asteptam
28.08.200865.3KB
mi-e sila sa cenzurez ...ptr super eroii mei  ...va salut  :hi:  :hi: graffitimi-e sila sa cenzurez ...ptr Super Eroii mei ...va salut :hi: :hi:
13.09.200852.7KB
:hi: fotofrafia digitala:hi:
08.02.200734KB

 
scz iar am uitat sa fac poza mai mica :zzz:  :hi: concurs de taguriscz iar am uitat sa fac poza mai mica :zzz: :hi:
28.12.200828.2KB
ok sa pun pozele de la se supara careva ca am pus poza cu piesa lui rog adminu sa o nu pun pozaok sa pun pozele de la bacau...daca se supara careva ca am pus poza cu piesa lui rog adminu sa o stearga..si nu pun poza finala..sa puna persoana respectiva daca vrea :D..asc school manifest 2.. amors
03.06.200858.3KB
600er  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: fotofrafia digitala600er :rotfl: :rotfl: :rotfl:
27.09.200848.7KB
acelasi punk`er graffitiacelasi punk`er
03.03.200712.8KB

 
pt niste amici care vor sa se apuce si ei graffitipt niste amici care vor sa se apuce si ei
28.09.200855.8KB
pun eu si iar raman singur (atat de konkursu de skitzepun eu si iar raman singur (atat de singuuuuur)
23.05.200820.9KB
goer.... stikere si schite ...GoeR....
17.02.200820.4KB
unu numi goes vede din tren ...se vede... :hi: graffititrackside/........mie unu numi place.....dar na./....scrie goes scrie/....se vede din tren ...se vede... :hi:
22.04.200741.1KB

 
funky one :d graffitifunky one :D
19.01.200843.4KB
mesaj  

bbcode: activat  
 tag: activat  
smilies: activ fotofrafia digitalaMesaj BBCode: activat tag: activat Smilies: activ
13.03.200718.2KB
si nr2  ... pareri? incepatorisi nr2 ... pareri?
27.01.200936.5KB
schitza .. :limba: incepatorischitza .. :limba:
16.12.200824.7KB

 
//// stikere si schite ...////
15.02.200812.4KB
hai ca pun si eu :) :limba: concurs de tagurihai ca pun si eu :) :limba:
23.12.200822.7KB
:d  va deranjez cu inca una fotofrafia digitala:D va deranjez cu inca una
06.02.200734.4KB
on the run permanent marker supplieson the run permanent marker
12.04.200827.7KB
InapoiInainte