Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
manus charactersmanus
03.11.200810.3KB
... incepatori02.01.09--zaks: ...
02.01.200926KB
nr3 fotofrafia digitalanr3
03.12.200842.1KB
...is mai am mai lucrat la litere incepatori...Is mai simple....K am mai lucrat la litere
23.12.200827.7KB

 
trackside graffititrackside
06.07.200753.3KB
:finger: stikere si schite ...:finger:
16.01.200822.9KB
grabit nu`i prea reusit:d.. :hi: graffitibomb...m-am grabit nu`i prea reusit:D.. :hi:
19.12.200735.2KB
kam la asta am ajuns.. tagurikam la asta am ajuns..
24.03.20086.4KB

 
try to focus if you like geometry fotofrafia digitalatry to focus if you like geometry
18.12.200812.3KB
on the run supplieson the run streetpainter
12.04.200834.3KB
dath... :rolleyes: stikere si schite ...dath... :rolleyes:
24.02.200825KB
you can canon ( nu.nu-s eu) fotofrafia digitalayou can canon ( nu.nu-s eu)
19.09.200824.5KB

 
natura statica 3 - venus fotofrafia digitalanatura statica 3 - VENUS
21.12.200830KB
safasfgag stikere si schite ...safasfgag
01.04.200830.3KB
eu ask rock,hard rock,dar nu best music everEu ask rock,hard rock,dar nu exagerat...
25.11.200832.6KB
ce moment sa se termine bateriile la aparat, poza facuta cu web :|
pleask: konkursu de skitzece moment sa se termine bateriile la aparat, poza facuta cu web :| Pleask:
05.02.200845.9KB

 
schitze noi..nr1 incepatorischitze noi..nr1
08.12.200845.1KB
m stikere si schite ...m
09.03.200824.8KB
scuzati calitatea stikere si schite ...Scuzati calitatea fotografiei
24.12.200719.1KB
to mosk. stikere si schite ...to mosk.
21.01.200923KB

 
sagetile cred k nu trebuia s la mai fak :razz: ..baft :hi: incepatoriSagetile cred k nu trebuia s la mai fak :razz: ..baft :hi:
27.12.200818.9KB
.... stikere si schite .......
09.11.200816.5KB
din post stikere si schite ...din seria...element_HMD...new post
17.12.200753.2KB
:hi: stikere si schite ...safasdfasdfasdfga :hi:
20.07.200834KB

 
home suit home :zzz: graffitihome suit home :zzz:
22.08.200736.4KB
clash tyson suppliesclash tyson
13.04.200823.6KB
:razz: poze in action:razz:
10.06.200849KB
tare skitza inceputa sambata la party si terminata azi...... :rolleyes: graffititare filmuletzu:D:D:D o skitza inceputa sambata la party si terminata azi...... :rolleyes:
27.03.200739KB

 
poza 1 fotofrafia digitalaPoza 1
18.09.200838KB
am mai vazut si prin bacau chestii cu seen unii chiar nau ce din radauti ... facut de oz (ignoratiam mai vazut si prin bacau chestii cu seen unii chiar nau ce face..... poza din radauti ... facut de oz (ignorati tipii) ... astept sami dea mai multe
04.08.200842.2KB
un nazek.. :wink2: taguriun nazek.. :wink2:
20.04.200847.7KB
oricum nu sunt imi place sa combin am facut-o acum 3 zile.. :zzz:  :rolleyes: graffitioricum nu sunt experta...dar imi place sa combin culorile..asta am facut-o acum 3 zile.. :zzz: :rolleyes:
06.02.200756.3KB

 
pren..sry pt calitatea pozelor...  =)  =) stikere si schite ...pren..sry pt calitatea pozelor... =) =)
06.12.200824.6KB
ultimu stikere si schite ...ultimu
08.05.200841KB
.ohyrf fotofrafia digitala.ohyrf
05.12.200724.2KB
ba tot timpu desenez cu limba p dc dracu numi dau in poze e d kkt.... :rusine: 


 :limba: graffitiba tot timpu desenez cu limba p afara....nush dc dracu numi dau seama....abia in poze vad... desenu e d kkt.... :rusine: :limba:
23.03.200730KB

 
magic =) taguriMagic =)
27.05.200824.8KB
ba l'am gasit pe un site..cica e  :rotfl:  :rotfl: ..si firma se cheama marsh  costa 104 euro :|ba l'am gasit pe un site..cica e marker..plm :rotfl: :rotfl: ..si firma se cheama MARSH :rotfl:..si costa 104 euro :|
12.04.200816.1KB
vineri 19 decembrie la zebra club bacau, agresiv si oldskull vin intr-un concert de promovare alVINERI 19 DECEMBRIE LA ZEBRA CLUB BACAU, MAXIMILIAN, AGRESIV SI OLDSKULL VIN INTR-UN CONCERT DE PROMOVARE AL NOULUI ALBUM "VOLUMUL LA MAXIM...ILIAN!". AFTER PARTY PANA DIMINEATA CU OLDSKULL. Data: 19 Decembrie 2008 la ora 22:00 Locatie: Club Zebra Oras: Bacau Pret intrare: 10 RON
08.12.200845.2KB
paote se vede mai mi-e ca calitatea pozei ma va costa un squeezer :-s  :rotfl: si da, am scospaote se vede mai bine.. tare mi-e ca calitatea pozei ma va costa un squeezer :-s :rotfl: Si da, am scos incercat bateriile la telecomanda si ceasuri si toate is low :)))
05.02.200848KB
InapoiInainte