Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
electroz fotofrafia digitalaElectroz
24.09.200830.6KB
cunostinta :rotfl:  :rotfl: stikere si schite ...plm....faceti cunostinta :rotfl: :rotfl:
19.03.200835.5KB
piece of shit bomb. graffitipiece of shit bomb.
25.03.200836.1KB
a stenciluria
24.07.200829.9KB

 
asta l am facut azi...am sa incerc la urmatoru ceva wild... :finger: graffitiasta l am facut azi...am sa incerc la urmatoru ceva wild... :finger:
10.02.200719KB
plm scuze taguriplm scuze
26.05.200824.8KB
bagati si voi o 80 la suta din lucrurile alea nu le-ati folosit si nici nu se gasesc in is puse doarbagati si voi o descriere..dar 80 la suta din lucrurile alea nu le-ati folosit si nici nu se gasesc in romania..deci is puse doar asa...in vitrina :) nu se gasesc mtn spider in Romania.. eu am un spider de ceva timp..am dat cateva taguri cu el..e foarte frumos pt taguri..presiune foarte mare.(asta face ca sa dea efectul ala de panza..ca daca pui capsul pe un can normal..are efectul de transversal) ..si is NUMAI pt taguri :) marker solid..ah uitasem descrierea:) e foarte tare pentru tagurile pe sticla sau orice material asemanator.. e un fel de pasta..care se intinde incet..si se prinde foarte bine pe suprafata.. un fel de lipici:)
13.04.20089.1KB
riot and revolt poze in actionriot and revolt
17.06.200827KB

 
wile in poza poze in actionwile in poza
04.07.200850.6KB
people ...!     :d graffitimist....nesk.......2006.... helllllllllllllllloooooooooo people ...! :D
18.03.200737.6KB
.... o iubita... graffiti.... o iubita...
02.04.200749.1KB
#suceava 1 iunie with maka :hi:
#lad crew graffiti#Suceava 1 iunie with maka :hi: #LAD crew
01.06.200856.2KB

 
defender mask suppliesdefender mask
12.04.200824.1KB
crazy kid... :zzz: graffiticrazy kid... :zzz:
17.08.200734KB
dath.... :zzz:  :hi:  :rotfl: stikere si schite ...dath.... :zzz: :hi: :rotfl:
27.02.200823.5KB
pomelnic :p taguripomelnic :P
05.12.200823.2KB

 
aha konkursu de skitzeaha
16.04.200839.6KB
marker pilot suppliesmarker pilot
12.04.20083.9KB
aeroart.ro vine cu concursuri pe acest sfarsit de e limitat, scurt, cum vreti voi dar victoria nu eAEROART.RO vine cu concursuri pe acest sfarsit de an. Timpul e limitat, scurt, cum vreti voi dar victoria nu e pentru nehotarati! Iar termenii ii dictam noi. Zilele astea ar fi o idee buna sa fiti cu ochii pe topicul asta...nu de alta dar avem mai multe concursuri pregatite pentru voi, iar premiile sunt motivante. Primul concurs Termen: Miercuri, 17 decembrie 2008. Premiu: Painted "aeroart" trucker cap custom made by Shao Concurs: cea mai buna promovare stradala a site-ului. Bomb, Tag, Sticker, whatever. Puneti mana pe spraiuri, markere, trafalete, etc....(sa n-aud scancete gen "mi-au inghetat labele pe sprai" ca stiu cum e) si dati cat mai vizibil un "Aero by..." sau un "Aeroart by ..." Stiti voi ce sa puneti in loc de puncte puncte. Pentru a participa la concurs, pune o poza cu rezultatul pe acest topic->> Se acorda puncte suplimentare daca uploadezi un live action (video). La treaba deci! aveti un weekend la dispozitie... Castigatorul va fi anuntat Joi, sa ramana destul timp sa ii fie inmanat premiul.(scris de NEV) CONCURSUL CU NUMARUL 2!!! De data asta concurs de schita! Juriu : Home Suflo si Syhis Tema : scrie ' CADOU ' Data limita: 20 12 2008 ora 24 ;P Premiu: Carioci si blackbookuri cat sa nu incapa in soseta agatata de semineu in filmele americane! Va servim asortat ca de la mos la mos,Touch-uri,carioci de contur,Blackbook-uri si tot ce mai consideram noi ca merita copiii cuminti. Va astept cu schitele scanate,pe mail > homeboyldj@yahoo.com Schitele trebuie sa contina CADOU - ne plac cele colorate, cu background si ,de ce nu, cu personaje! (scris de HOME) :D
12.12.200856.4KB
black concurs de taguriblack
03.03.200824KB

 
ok...m-am concentrat 85% pe litere , 5% la colorat si 10% la efecte la ce vedeti mai  :hi:  ziciok...m-am concentrat 85% pe litere , 5% la colorat si 10% la efecte la ce vedeti mai jos...peace :hi: apropo,pleask,sa-mi zici daca mi s-a mai imbunatatit flow-ul
07.04.200817.2KB
mai veche..pe style wars virtual graffitimai veche..pe style wars
08.08.200826.7KB
pink  :)  :d  :d characterspink :) :D :D
26.11.200823.8KB
sau niste si wild :rotfl: stikere si schite ...sau niste stiluri..fat si wild :rotfl:
13.11.200838KB

 
my monster!  :rotfl: concurs de tagurimy MONSTER! :rotfl:
12.02.200814.2KB
mesaj  

bbcode: activat  
 tag: activat  
smilies: activ graffitiMesaj BBCode: activat tag: activat Smilies: activ
01.08.200745.9KB
o noua schitza.am cam muncit la ea incepatoriO noua schitza.Am cam muncit la ea
10.12.200830.8KB
bestial ``5 in 1``....... mega  da tagu cum ii schitza graffiti*OMB....... bestial ``5 in 1``....... mega tare........ da tagu cum ii facut???....................... .................... ............. o schitza
29.03.200733.2KB

 
a stikere si schite ...a
24.12.200733KB
nu am unde sa postez deci scriu aici..

un fel de blog aeroart- the g spot! 
->>
 

update zilnic!nu am unde sa postez deci scriu aici.. un fel de blog Aeroart- The G spot! ->> UPDATE ZILNIC! poza e o chestie f rapida pt "publicitate" :)
28.09.200857KB
...:d :razz:  :hi: before stikere si schite ......:D :razz: :hi: before
12.01.200823.9KB
astept pareri si sfaturi :hi: stikere si schite ...astept pareri si sfaturi :hi:
10.04.200827KB

 
robotzelu' jika :nebun: stikere si schite ...robotzelu' jika :nebun:
14.03.200837.6KB
school stikere si schite ...school
27.10.200823.2KB
clanta fotofrafia digitalaClanta
23.11.200834KB
un hanorac ... cred ca cunoasteti forma dla marc ecko's getting up stenciluriUn hanorac ... cred ca cunoasteti forma dla Marc Ecko's Getting Up
20.03.200826.6KB

 
va prezint wholetrain :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :razz:  :hi:  :zzz:  1 stikere si schite ...va prezint wholetrain :rotfl: :rotfl: :rotfl: :razz: :hi: :zzz: 1
28.12.200722.8KB
otw 2 graffitiotw 2
19.01.200833.3KB
9kj fotofrafia digitala9kj
15.08.200870.6KB
:d stikere si schite ...uhm..schita :D
09.02.200846.8KB
InapoiInainte