Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
copic markers suppliescopic markers
12.04.200820.1KB
alien suppliesalien transparent
12.04.200810.6KB
cu o seara inainte de grea cu waste graffiticu o seara inainte de barlad...coarda grea cu waste
18.04.200831.5KB
bomb graffitibomb
12.11.200739.3KB

 
is done...big ass drawing stikere si schite ...finaly...it is done...big ass drawing :limba:...ELEMENT_HMD
19.12.200759.1KB
bullshit concurs de taguribullshit
26.02.200826KB
:hi:   facut in ora de fizica stikere si schite ...:hi: facut in ora de fizica
30.10.200734.4KB
ceva sfaturi si pentru mine... :hi:  :hi: incepatoriceva sfaturi si pentru mine... :hi: :hi:
23.12.200820.9KB

 
minus:d konkursu de skitzeminus:D
16.04.200840.6KB
stikere si schite ...,,,...,,,,,...
15.02.200814.5KB
fresh. h-ul m-a innebunit! :x concurs de tagurifresh. H-ul m-a innebunit! :x
17.01.200920.7KB
flow fara flow:| graffitiflow fara flow:|
02.07.200841.7KB

 
inca una... stikere si schite ...inca una...
14.03.200824KB
dedicated 2 ... stikere si schite ...dedicated 2 ...
31.08.200835.4KB
oleak de oleak dar parca mai oleak decat oleak, asa ca mai bine oleak decat oleak. graffitioleak de oleak dar parca mai oleak decat oleak, asa ca mai bine oleak decat oleak.
21.07.200837.6KB
a offtopica
04.06.200831.4KB

 
o alta schitza ...cam in graba...nu mai am chef s'o termin  :finger: graffitio alta schitza ...cam in graba...nu mai am chef s'o termin :finger:
05.02.200718KB
:d gie stikere si schite ...:D gie
07.08.200841.8KB
la betie :rotfl:  :rotfl: konkursu de skitzela betie :rotfl: :rotfl:
15.10.200850.2KB
in ora de mate :d charactersin ora de mate :D
26.11.200836.4KB

 
nijte mea k cu cat incerci mai mult..cu atat iti dezvolti stilu mai mult..aja k eu dak ies mai binenijte schitze...incercari..:P..parerea mea k cu cat incerci mai mult..cu atat iti dezvolti stilu mai mult..aja k eu incerc..chiar dak ies mai bine sau mai rau... :hi:
10.02.200714.5KB
'' i '' en detail graffiti'' i '' en detail
08.06.200733KB
violet

  graffitiviolet
29.04.200847.6KB
poza unui prieten de'al meu + photoshop grafica..poza unui prieten de'al meu + photoshop
07.02.200712.2KB

 
second fotofrafia digitalasecond
02.05.200864.8KB
hello: nesk graffitihello: nesk
03.08.200850.4KB
n-am mai postat de mult pe aici 
ceva  dati so voi o parere stikere si schite ...n-am mai postat de mult pe aici ceva najpa:((:(( dati so voi o parere
13.07.200825.5KB
burner molotw suppliesburner molotw
12.04.200856.8KB

 
*oameni... pt contestu` d schitze: propun un nou sistem d votare k cel existent cam  deci se vor da*OAMENI... pt contestu` d schitze: PROPUN UN NOU SISTEM D VOTARE K CEL EXISTENT CAM ``SCARTIE``... DECI SE VOR DA PUNCTE..IN FUNCTIE DE CATE SCHITZE SUNT .. ASTFEL: SA ZICEM CA SUNT 20 SCHITZE... LOCUL 1 PRIMESTE 20 PCT... LOCUL 2 PRIM. 19.................... SI TOT ASA PANA LA ULTIMA SCHITZA.. ASTFET TOATA LUMEA PRIMESTE NOTA SI LA SFARSIT SE NUMARA ``VOTURILE`` SI ...ETC.. DACA AVETI O ALTA PROPUNESE DESPRE MODALITATEA D VOTARE POSTATI AICI DAR CAT MAI REPEDE.. undeva pin` iasi ... NUMAI LUME BUNA IN POZA...DE LA STANGA LA DREAPTA: zke..mist..Luda..stalina.... DOAR K NU SE VEDE UNU DIN ``OAMENII BUNI`` goes adik... p.s. puneti u o poza in actoin daca ai :)
17.04.200742.5KB
b stikere si schite ...b
10.09.200866.1KB
omu vrei sa iti aduc ceva vin acasa p un sms nu uit .... :wink2:  
 semnat.... :razz: graffitiomu LUDA...daca vrei sa iti aduc ceva bunatatzi...eu vin acasa p 3-4... da-mi un sms ....asa...sa nu uit .... :wink2: semnat.... :razz:
26.03.200740.3KB
mnmnmn graffitimnmnmn
05.03.200747.3KB

 
lungeste ziua si scurteaza viata. (tudor musatescu )  vrei o viata mai lunga? kill your boredomPlictiseala lungeste ziua si scurteaza viata. (Tudor Musatescu ) !publicitate!: vrei o viata mai lunga?
12.06.200834.4KB
dime... graffitidime...
17.08.200736.2KB
:wink2: fotofrafia digitala:wink2:
07.02.200741.5KB
enemy 5 . pe asta chiar vreau o parere:) sfaturienemy 5 . pe asta chiar vreau o parere:)
29.06.200831.8KB

 
mai pun si eu niste schitze:d :hi: stikere si schite ...mai pun si eu niste schitze:D :hi:
07.05.200828.4KB
hai si eu ceva..fc la fc cu spreyuri de metale :-hai si eu ceva..fc la inaltime..e fc cu spreyuri de metale asadar..scursuri :-<..priviti si voi in ansamblu :D :rotfl: :rotfl: :rotfl:
19.03.200731.5KB
ii :hi: konkursu de skitzeII :hi:
05.04.200821.6KB
:uimit: ? where is everyone?  :nono: concurs de taguri:uimit: ? where is everyone? :nono:
10.03.200822.5KB
InapoiInainte