Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
baga si u un inline ceva un efect p literele alea.. fale un volum o treaba sa nu mai fie parca ebaga si u un inline ceva un efect p literele alea.. fale un volum o treaba sa nu mai fie parca abtibilduri... e mult mai bun k rstu omb are dreptate.. dar nu mai strica si un highlight un inline... etc... bravo oricum
11.05.200732.7KB
hop si krapa :d concurs de tagurihop si krapa :D
01.01.200923.3KB
scuzati offtopicul dar 
scuzati offtopicul dar "nu m-am putut abtine" si revenind la subiect primu desen color din ultimii 5 ani :D
14.10.200743.1KB
a taguria
24.12.200830KB

 
nr. 2 (cea mai simpla) incepatoriNr. 2 (cea mai simpla)
17.12.200824.1KB
...... :rotfl:  :hi:  :d  :rusine: stikere si schite ......... :rotfl: :hi: :D :rusine:
08.12.200712.4KB
:zzz: stikere si schite ...:zzz:
16.02.200816KB
si putina culoare.. schita e cam la fel... coming soon on the wall :hi:  :hi: pareri? incepatorisi putina culoare.. schita e cam la fel... coming soon on the wall :hi: :hi: pareri?
29.01.200940.2KB

 
pocket suppliespocket
12.04.200821.9KB
:razz: snowboardsoo.............cool............ :razz:
23.01.200720.3KB
mda stikere si schite ...mda
11.12.200863.5KB
care e treaba da raducu ..trebuie sa fie neaparat dc sau globe sau nu stiu ce niste adidasi sport.care e treaba da raducu ..trebuie sa fie neaparat DC sau Globe sau nu stiu ce naiba..sunt niste adidasi sport. lolex?
28.05.200830.1KB

 
gye gye gye sek big al si nazek... :d  :d tagurigye gye gye sek big al si nazek... :D :D
11.07.200851KB
azi la scoala am incercat sa imi fac un nou still si astept parerile voastre si sfaturi pt viitor !Azi la scoala am incercat sa imi fac un nou still si astept parerile voastre si sfaturi pt viitor ! Ms :D
18.11.200820.5KB
scuze pt. dublu post..am shi yo o mai multe graffitiur puse de mine in photoshop graffitiscuze pt. dublu post..am shi yo o imagine...sunt mai multe graffitiur puse de mine in photoshop
31.10.200744.4KB
dth.... :zzz: stikere si schite ...dth.... :zzz:
15.02.200821.8KB

 
in progres orientat catre arta
 :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi: 

pt prietenaEPOCA...Element in Progres Orientat Catre Arta :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: PT PRIETENA MEA bite din filmu BOMB THE SYSTEM ;) dak va uitati la poze o sa vedeti multe asemanari ;)
18.12.200734.1KB
mai veche stikere si schite ...mai veche
29.02.200823.1KB
pppp  :d graffitipppp :D
09.05.200727.6KB
aceeasi problema cu pozele peste 2mb :-j fotofrafia digitalaaceeasi problema cu pozele peste 2MB :-j
22.03.200829.1KB

 
o alta tentativa de putin dezamagit de mine :( :rusine: graffitio alta tentativa de wildstyle..:-?? putin dezamagit de mine :( :rusine:
10.02.200752.4KB
barbie loves me :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: offtopicbarbie loves me :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
23.07.200836.3KB
mda.. konkursu de skitzemda..
07.07.200826.2KB
schita la stikere si schite ...schita la plictiseala
13.11.200836.2KB

 
nu e facut de mine,dar e foarte :| ..in fine nu e de mine ! grafica..nu e facut de mine,dar e foarte :| ..in fine NU E DE MINE !
21.04.200730.6KB
bomb graffitiBomb
20.12.200830KB
snc crew....my crew.... graffitiSNC crew....my crew....
21.07.200848.7KB
graffitixirixirixirix
19.04.200840.8KB

 
si 3 fotofrafia digitalasi 3
13.12.200848.4KB
tag tag tag taguritag tag tag
10.09.200861.6KB
nush de ce nu a postato mai asta de kkt =) stikere si schite ...nush de ce nu a postato mai devereme..netu asta de kkt =)
24.02.200830.8KB
poza facuta in timp ce mergeam... eram pe fotofrafia digitalaPoza facuta in timp ce mergeam... Eram pe bicla...Tokmai plouase....
15.12.200825.1KB

 
buna seara popor...

 :hi: 

bv andreea  :) graffitibuna seara popor... :hi: bv andreea :)
19.03.20075.1KB
poza 9 fotofrafia digitalapoza 9
18.09.200853.4KB
dar acuma ?:> :rotfl:  :rotfl: poze in actiondar acuma ?:> :rotfl: :rotfl:
16.07.200841.5KB
azi adik sambata  
eu pun poza acum e trecut de 12  :rotfl: 
si am sa pun 2 ca`s cu claritateazi adik sambata eu pun poza acum e trecut de 12 :rotfl: si am sa pun 2 ca`s cu claritate nasoala
05.04.200823.1KB

 
sunt ok de dat pe perete? :hi: (bomburi) sfaturisunt OK de dat pe perete? :hi: (bomburi)
09.11.200828.8KB
s-ar putea mandri si bacaul cu ceva graffitis-ar putea mandri si bacaul cu ceva
21.01.200734KB
otw stikere si schite ...otw
17.02.200835KB
si animal :d tagurisi Animal :D
14.04.200829.1KB
InapoiInainte