Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
nr. 10 tripsnr. 10
06.08.200846.6KB
dum-dum salut, dth! fotofrafia digitaladum-dum dumdum-dum! Salut, dth!
08.04.200827.5KB
:d si eu p aici concurs de taguri:D si eu p aici
30.12.200819.4KB
close up la dedicatii aka remedee :))  i know da eram close up la dedicatii ("remediez" aka remedee :)) i know da eram "foarte distrat")
06.05.200841.1KB

 
beat :nebun:  :nebun: konkursu de skitzebeat :nebun: :nebun:
05.04.200831.3KB
unu fast cu resturi de alien :d deacol si marimea graffitiunu fast cu resturi de alien :D deacol si marimea
25.03.200841.4KB
mesaj  

bbcode: activat  
 tag: activat  
smilies: activ poze in actionMesaj BBCode: activat tag: activat Smilies: activ
23.04.200834.1KB
goes-the bitch hater!!! graffitigoes-the bitch hater!!!
09.03.200856.6KB

 
ba...tot street skateul e baza!noi in piatra avem parc dar nu ma dau in el parcurile din zonaba...tot street skateul e baza!noi in piatra avem parc dar nu ma dau in el DELOC!!!toate parcurile din zona moldovei au fost facute ca sa nu zica lumea ca n avem parc!nu e gandit deloc...unghiurile la rampe sunt super dubioase, e langa padure si mai tot tpu e condens, BITUM IN PLM pe jos(pietrishu care sporeshte rezistenta asfaltului)de ce plm sa bage bitum pe jos?!!?!?!?ne dam cu tancu n parc? :nono: io unu am datele in carnetul fiecarui politist dar nu mi am luat nicio amenda ca am papagalu mare :zzz: TIP: luati i cu frumosu dar nu va injositi si impune ti va pdv!spune ti le cat costa o placa si ce efecte are asfaltul asupra placii(doar ca mai pe intelesu lor) a....si tot timpu cand ii vedeti, dak v au luat datele, salutati i!!!
18.03.200748KB
putin photoshop stenciluriputin photoshop
09.06.200820.1KB
nu nu... ala e altceva.. in vranceanu s'a desfasurat asc school manifest si s'a umplut un peretenu nu... ala e altceva.. in Vranceanu s'a desfasurat ASC School Manifest si s'a umplut un perete lung... ala ku rapshit e pe un cinema dat si e destul de veki ... printre graffurile fakute de primii artisti din bc :hi:
29.05.200740KB
o poza ca mie-mi place foarte mult...si nu e editata sau a iesit fotofrafia digitalao poza ca mie-mi place foarte mult...si nu e editata sau modificata...asa a iesit
14.02.200756.7KB

 
3d stikere si schite ...3d
16.05.200827.9KB
alt apus de soare;de data asta de la mare :d fotofrafia digitalaalt apus de soare;de data asta de la mare :D
05.03.200721KB
schitz pt o colega 2 :gigles sfaturischitz pt o colega 2 :gigles
29.06.200827.9KB
x`mas fire stars fotofrafia digitalaX`mas fire stars
25.12.200813.7KB

 
ooi se misca iashu` :)
bun asa...bv arata ala nui locu d unde nea fugarit moshulica ala prof stap miooi doamne......... se misca iashu` :) bun asa...bv arata bine.......... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mist ala nui locu d unde nea fugarit moshulica ala prof universitar.......... sambari stap mi :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
17.06.200758.6KB
alah!! graffitialah!!
16.04.200749.1KB
belea pleask ;) stikere si schite ...belea pleask ;)
27.04.200827.7KB
unfinished e .....am mai :dinti: ...data speram ca va fi mai chill.... :hi: graffitiunfinished job..........avec amors............asta e .....am fujit......se mai intampla...... :dinti: ...data viitoare....sa speram ca va fi mai chill.... :hi:
21.05.200737.5KB

 
o piesa data pt brut graffitio piesa data pt brut
23.10.200853.3KB
ek stikere si schite ...ek
09.05.200819.6KB
two
ps: pesterea muierii fotofrafia digitalatwo ps: pesterea muierii
19.09.200827.7KB
dak nu te-ai suparat il pun si pe cel lalt si sper din nou sa nu te superi :hi:  :hi:  :hi:  :hi:dak nu te-ai suparat il pun si pe cel lalt si sper din nou sa nu te superi :hi: :hi: :hi: :hi:
17.02.200855.9KB

 
e adevarat k, k-ul ala nu este cel mai bun...voi tine cont:)... :hi: ...intre timp incepatoriE adevarat k, K-ul ala nu este cel mai bun...voi tine cont:)... :hi: ...intre timp
13.01.200945.1KB
a littel bit funny... =) graffitia littel bit funny... =)
10.02.200752.1KB
sfaturi?? nr.1 sfaturisfaturi?? nr.1
11.04.200837.3KB
apropo la schita de mai sus in dreapta paginii sa semnat framiu micu`:)))) :uimit:  :rolleyes:Apropo la schita de mai sus in dreapta paginii sa semnat framiu Micu`:)))) :uimit: :rolleyes:
02.11.200754.3KB

 
:limba: stikere si schite ...:limba:
25.03.200841.1KB
thump! thump! fotofrafia digitalathump! thump!
08.04.200828.2KB
scz de duble posting grafica..scz de duble posting
21.12.200823.8KB
pt acesta ce sfaturi imi datzi mie mi se pare ca lam facut oleak mai simetric. voi ce zc??? :hi:pt acesta ce sfaturi imi datzi mie mi se pare ca lam facut oleak mai simetric. Voi ce zc??? :hi:
10.04.200862.8KB

 
bucuresti tripsbucuresti
22.04.200826.9KB
eu am facut aseara pe la vreo 11 un graff sub patura cu lanterna  :nono:  :finger: stikere si schiteeu am facut aseara pe la vreo 11 un graff sub patura cu lanterna :nono: :finger:
25.10.200715.6KB
:) :rotfl: fotofrafia digitala:) :rotfl:
18.06.200864.6KB
ia sa mai postez si io incepatoriia sa mai postez si io
27.12.200823.7KB

 
sa pun si eu macar 2 skitze stikere si schite ...sa pun si eu macar 2 skitze
11.01.200824.6KB
si o schitza stikere si schite ...si o schitza
18.01.200928KB
asta imi place cel mai mult..:) cum e facuta..:x fotofrafia digitalaAsta imi place cel mai mult..:) cum e facuta..:X
16.04.200865KB
active :razz:  :hi:  =) konkursu de skitzeactive :razz: :hi: =)
22.03.200847.6KB
InapoiInainte