Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
Skateboarding:surprised:
06.06.2007118KB
din greseala mesajul de sus.. konkursu de skitzedin greseala mesajul de sus..
11.04.200833.8KB
am adus marfa :d stikere si schite ...am adus marfa :D
09.01.200826.5KB
sper sa fie mai buna ca primele si sa nu mai comentati toti :hi: stikere si schite ...sper sa fie mai buna ca primele si sa nu mai comentati toti :hi:
12.02.200826.2KB

 
mesaj  

bbcode: activat  
 tag: activat  
smilies: activat graffitiMesaj BBCode: activat tag: activat Smilies: activat
18.04.200744.4KB
:rolleyes: stikere si schite ...:rolleyes:
16.11.200750.1KB
wacky stikere si schite ...wacky
14.01.200937.8KB
adp-ebak incepatoriADP-ebak
23.01.200941.4KB

 
fresh concurs de tagurifresh
18.01.200911.8KB
8 martie: happy birthday blow my candle! :hi: graffiti8 martie: happy birthday bitches!!!....and blow my candle! :hi:
09.03.200855.3KB
cam asha arata schitele de pe ghiozdanu meu  :rotfl: stikere si schite ...cam asha arata schitele de pe ghiozdanu meu :rotfl:
05.04.200812.3KB
dasd as taguridasd as
08.11.200820.4KB

 
air.. parerea lu' kraepelin :) taguriair.. :nod: astept parerea lu' kraepelin :)
12.04.20086.9KB
clar!e cazu sa imi cumpari si eu carioci :razz: ......nu pup pe nimeni in fund in caz ca numeleclar!e cazu sa imi cumpari si eu carioci :razz: ......nu pup pe nimeni in fund in caz ca numele facut va duce cu gandu la cineva
18.02.200831.3KB
dath... :rolleyes:  :zzz:  :hi: stikere si schite ...dath... :rolleyes: :zzz: :hi:
24.02.200825.4KB
just a t'up graffitijust a t'up
30.03.200836.6KB

 
si bullshitu' meu a iesit de kkt am incercat ceva si a iesit altceva in fine o pun si eu aici :-??si bullshitu' meu a iesit de kkt am incercat ceva si a iesit altceva in fine o pun si eu aici :-??
04.09.200730.2KB
dupa un stil mai vechi stikere si schite ...dupa un stil mai vechi
14.02.200825.3KB
stikere si schite ...;;..;;..;;..;;.
15.02.200818KB
lose incepatorilose
02.01.200922.4KB

 
klsh incearca s apropii mai milt sul de l si la s partea de jos fao mai groasa :razz: ...imi da siKLSH incearca s apropii mai milt Sul de L si la S partea de jos fao mai groasa :razz: ...Imi da si mie cineva sfaturi? :hi:
23.12.200813.1KB
bine v-am gasit:) stikere si schite ...bine v-am gasit:)
06.04.200824.3KB
:nod:  :nod:  :rotfl: stenciluri:nod: :nod: :rotfl:
09.02.200843.1KB
:hi: stikere si schite ...:hi:
22.03.200827.1KB

 
tare de tot sapca  :d stikere si schite ...tare de tot sapca :D
21.11.200836.6KB
my scrof:)) :hi:  :rotfl: concurs de tagurimy scrof:)) :hi: :rotfl:
26.02.200818.1KB
every one luvs :zzz:  :zzz:  :zzz: 
wa (goes ) ce te tot unfli atata in pene.... eu nu plm am la 85%every one luvs me......... :zzz: :zzz: :zzz: wa trepadusule (goes ) ce te tot unfli atata in pene.... eu nu desenez..... plm am la 85% din post`uri am oze....... so....... :cool: :zzz: :cool: *OMB mi place, ii nou??!! ce varsta are?? fain rau... a little somethin`..... ca de obicei ....... nu`i stralucita da macar ii.... :zzz: :D :zzz:
09.03.200719.2KB
ma bag si eu in nazek jos rotha stikere si schite ...ma bag si eu in seama....sus nazek jos rotha
16.02.200843KB

 
hai sa mai pun si eu o asta lucrai ieri de zor iesit mijto:d :hi: stikere si schite ...hai sa mai pun si eu o mazgaleala....la asta lucrai ieri de zor anthrax?;))..ti-a iesit mijto:D :hi:
18.03.200846.5KB
university of turin fotofrafia digitalauniversity of turin
03.11.200845.8KB
mesaj  

bbcode: activat  
 tag: activat  
smilies: activ graffitiMesaj BBCode: activat tag: activat Smilies: activ
08.08.200740.8KB
xyazy da nik nu mai aud de la cu tine ai murit??? :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 
salut si yo lumea... sixyazy da nik nu mai aud de la tine....... ce`i cu tine ai murit??? :rotfl: :rotfl: :rotfl: salut si yo lumea... si pe amors care nu mai pune nik P.S. daca voi nu puneti las` k pune LUDA(1mc,omc,one,sau cume vrei sa`i zici) :zzz: :zzz: :D :zzz: :zzz: pace c ya in bc
18.02.200734.9KB

 
vreau sa va cer o parere.
am fost de acord eu si cu un alt artist de la mine in oras sa facem battleforumistilor, vreau sa va cer o parere. Am fost de acord eu si cu un alt artist de la mine in oras sa facem battle stradal. Acum, eu ce inteleg prin asta: eu dau un piece, bomb, etc. si el trebuie sa faca la fel, si dupa ce da el, hotaram a cui e mai reusit. Problema e urmatoarea: el crede ca prin battle ar trebui sa mearga prin oras si sa-mi caute toate piece-urile si sa mi le acopere. exemplu in poza de mai jos... Intrebarea e : cine naiba are dreptate? eu m-am mai documentat, dar vreau si parerea voastra. Bafta
22.07.200831.9KB
iti multumesc din suflet pentruITI MULTUMESC DIN SUFLET PENTRU CUREA!!!!! >:D<:* acum am realizat ca noi nu avem pupici pe forumu asta..si nici hugs...nu putem sa punem ?ca eu vroiam sa iti dau acu pup si hug..si sa iti multumesc mult pentru curea si nu am cu ce? :(
26.01.200728.6KB
mai martie poze in actionmai demult..prin martie
14.05.200846.6KB
skitza stikere si schite ...skitza
21.02.200824.5KB

 
trecea lumea si plm mai dadeam acu oleak dupa aia ink oleak pana mi-am bagat picioarele :rotfl:trecea lumea si plm mai dadeam acu oleak dupa aia ink oleak pana mi-am bagat picioarele :rotfl:
28.11.200725.8KB
gie gie :rotfl: stikere si schite ...gie gie :rotfl:
07.08.200848.2KB
nu m-am bagat d mult in seama  :uimit: konkursu de skitzenu m-am bagat d mult in seama :uimit:
20.06.200816.3KB
a offtopica
04.06.200859.8KB
InapoiInainte