Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
wacky stikere si schite ...wacky
22.12.200857KB
:hi: aloha venom..o :finger: stikere si schite ...:hi: Aloha Venom..o skitza..PINK :finger:
09.12.200750.6KB
sns fotofrafia digitalasns
24.08.200819.1KB
gipsy concurs de tagurigipsy
24.03.200824.4KB

 
jek 3 tagurijEk 3
11.12.200827.3KB
lor de markere scumpe  :rotfl: ) suppliesmarkere..touch(mm lor de markere scumpe :rotfl: )
12.04.200817.4KB
gata...va revin in curand cu skite incepatoriGata...Va ajunge...Momentan... Revin in curand cu skite noi... Sal'tare!!!
17.12.200825.8KB
ase beibi graffitiase beibi
04.11.200841.5KB

 
incepatori
19.11.200837.6KB
mi se pare cam venom :uimit:  :razz: konkursu de skitzemi se pare cam naspha...dar nha.....tare venom :uimit: :razz:
17.03.200847.5KB
haa nah am facut un wallpaper pt de aici donlodati   grafica..haa nah am facut un wallpaper pt grafomanisti de aici donlodati
16.05.200831KB
sapca stikere si schite ...sapca
21.11.200828.6KB

 
.....h graffiti.....h
09.02.200844.6KB
place bomba mea? un usc de o tigara cand ne graffitimolau...iti place bomba mea? un usc ....:).....drepturi de autor....ai o tigara cand ne intalnim.....:))
02.03.200727.5KB
fain cep$ stikere si schite ...Punct. super fain Cep$
13.05.200846.2KB
:nebun: graffititrackside.... :nebun:
25.04.200750.3KB

 
:rotfl:  :rotfl: poze in action:rotfl: :rotfl:
18.06.200849KB
mie`mi place :hi: fotofrafia digitalamie`mi place :hi:
29.04.200826.8KB
minime and me     :rotfl: poze in actionminiME and ME :rotfl:
06.05.200827.8KB
oooo-yeah incepatorioooo-Yeah
21.12.200823.1KB

 
nici asta nui rau :limba: tagurinici asta nui rau :limba:
15.04.200816.6KB
let the show soon poze in actionlet the show begin comming soon
22.06.200832.2KB
number 3 :hi: incepatorinumber 3 :hi:
21.12.200845KB
app de cacaturile astea de campanii tot e offtopic  =) cam asta mi-e parerea despre toti offtopicapp de cacaturile astea de campanii electorale.daca tot e offtopic =) cam asta mi-e parerea despre toti
21.05.200835.5KB

 
nr. 15 tripsnr. 15
06.08.200846.3KB
@roman cu asmek... perete de poze in action@roman cu asmek... perete de kktX(X(X(X(X(
07.07.200840.1KB
printre primele mele de acu 6 luni.... :hi: stikere si schite ...printre primele mele desene.....cam de acu 6 luni.... :hi:
02.11.200730KB
asta imi place:d fotofrafia digitalaasta imi place:D
28.04.200837.9KB

 
sunset fotofrafia digitalasunset
30.08.200810.9KB
ravers shop taguriRavers shop
23.09.200835.2KB
la prima dc nu ai pus toata poza sa vedem si noi poze in actionla prima dc nu ai pus toata poza sa vedem si noi
15.03.200859.9KB
eu si tovarasul meu de dath  :rotfl:  :rotfl: stikere si schite ...eu si tovarasul meu de grajd..vacarul dath :rotfl: :rotfl:
24.06.200827.9KB

 
eu am dat cu vandalu' in clasa a...patra niste care s-a organizat event legal de era pe vremea candeu am dat cu vandalu' in clasa a...patra niste taguri...dupa care s-a organizat event legal de graffiti...aia era pe vremea cand dadeam cu dripsuri si nu stiam nici ce-s alea...si eu m-am dus cu 2 creme de pantofi si cand i-am vazut p aia cu sprayuri am intrat in panica...eu vedeam ca ceilalti dadea throw-up-uri si eu dadeam taguri...cu dripsuri :rolleyes: si m-am facut de tot rahatul...m-am interesat de unde iau astia sprayuri...m-a invatat varu-miu cum sa dau un tag calumea si am plecat seara,in pantaloni scurti si tricou cu maneca scurta...fara nimic care sa-mi acopere fata...m-au prins (eu credeam ca graffiti e legal peste tot) si mi-au dat avertisment...mi-a fost frica rau...da' dupa aia m-am inarmat bine cu markere si sprayuri si am dat vreo 40-50 de tagguri...bun...dupa aia 2 ani jumate de tagat...dupa aia am iesit afara si am incercat sa dau un throw up...dar m-au prins la umplutura...si n-am dat-o bine...ma rog...am scapat...da nu prea usor...acel throw-up prost umplut il aveti mai jos ... peace out :hi:
06.04.200825.2KB
hallo dudes multe s mai intampla tara tare ala d p .......... mai are ros sa mai zic futere schitaHALLO DUDES !!!!!!!! DA MULTE S MAI INTAMPLA P`AICI...... *GOE(S) TARA TARE ALA D P MARFAR *OMB .......... MAI ARE ROS SA MAI ZIC CEVA........ BESTIAL!!!! *AMORS FUTERE SCHITA PT CONTEST... HAI FACEM SCHIMB :zzz: :razz: :zzz: NOTA PT AMORS 9.53 :)) AMU` O PUN SI YA PE A MEA............ (schita)ii dedicta si lu goe(s) intro oarecare masura :)) :)>-
07.03.200737.8KB
cap suppliestransversal cap
12.04.20084.4KB
nah.. shtii shi tu.. e greu fara alcool :(.. plus ca nu dispun de optziunea de nah.. shtii shi tu.. e greu fara alcool :(.. plus ca nu dispun de optziunea de "a-l seta pe trepied"
29.03.200833.4KB

 
sri-gb-jck   








 :hi: graffitisri-gb-jck :hi:
14.08.200739.7KB
o schitza mai veche.. sa nu zicetzi k am murit :d stikere si schite ...o schitza mai veche.. sa nu zicetzi k am murit :D
26.12.200840.3KB
ceva de .. pentru aia cu role:nod: inline ceva de .. pentru aia cu role:nod:
22.01.200711KB
mosk...am vrut sa scriu si pt m am facut cu negru (si gata canul) si restul cu imi place ff mult cummosk...am vrut sa scriu si pt tine...adik m am facut cu negru (si gata canul) si restul cu alb...scz:)..si amors...care imi place ff mult cum deseneaza...si pretenu meu dath:) :hi:
07.03.200840.2KB
InapoiInainte