Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
sbastards taguriSBAstards
24.05.200832.3KB
for fotofrafia digitalafor
05.10.200830.7KB
cum ma uit la avatarul pare naspa..nu te supara cred ca si fratemiu face mai fain de cat te lua dezibit..dupa cum ma uit la avatarul tau..schita pare naspa..nu te supara cred ca si fratemiu face mai fain de cat tine..p*m..nu te lua de pleask ca ne luam toti de tine?capisi?:))) nu il ajut cu nimic la skitze..si o dat si el cateva taguri amarate prin oras...plm da nu se lauda ca tine :x si nu critica
20.12.200739.9KB
gie again. poze in actiongie again.
12.07.200828.3KB

 
trackside bomb graffititrackside bomb
01.12.200838.1KB
same as fotofrafia digitalasame as goe..sketchin
05.06.200730.3KB
ai vz la c inaltime ii dat tagu`? inalt omu asta nu? gandestete k am 1.92m... can dai si tu asa faraai vz la c inaltime ii dat tagu`? inalt omu asta nu? gandestete k am 1.92m... can dai si tu asa fara sa faci p urban climberu`?
07.02.200716.4KB
sall  puteti sami spuneti dak e bun bmx acesta d ceva sau e pentru incepatori eu deocamdata suntsall puteti sami spuneti dak e bun bmx acesta d ceva sau e pentru incepatori eu deocamdata sunt incepator.............bmx este adus din italia mi sa sp k este foarte bun da nu strk sa cer parera altcuiva.... :nod: :nod: :nod: :nod: :wink2: :wink2:
27.08.200837.5KB

 
personal poze in actionpersonal
03.05.200837.9KB
d stikere si schite ...d
09.09.200818.4KB
inca ceva, la poza de sus m-am cam grabit cand dadeam fillu` da ... stikere si schite ...inca ceva, la poza de sus m-am cam grabit cand dadeam fillu` da ...
06.05.200725.2KB
sketch switch cu setik stikere si schite ...sketch switch cu setik
20.05.200829.3KB

 
nu mi-a iesit cum am vrut....sa vad si parerea voastra:d graffitinha.....fillu freestyle...r-u nu mi-a iesit cum am vrut....sa vad si parerea voastra:D
03.06.200837.3KB
simplu domne imi place mie stikere si schite ...simplu domne simplu.........asa imi place mie
10.05.200834.7KB
parts fotofrafia digitalaparts
10.03.200714.2KB
:zzz: grafica..:zzz:
20.04.200738.6KB

 
asa
  stikere si schite ...asa
07.04.200830.9KB
si goes :))) :hi: graffiti............ yo:amors si goes :))) :hi:
21.04.200838.9KB
pe studio) virtual graffitipe gs(graffiti studio)
08.08.200850.3KB
dediktie speciala pt paula seling (ploua infernal, si noi desenam, printre blocuri, in luna lui mai)dediktie speciala pt PAULA SELING (ploua infernal, si noi desenam, printre blocuri, in luna lui mai)
05.05.200846.4KB

 
o schitza pt un stencil ... e cam blurry imaginea :do schitza pt un stencil ... e cam blurry imaginea :D -RESPECT '95 -
03.04.200833.6KB
plm..mai veche da mia imi place..un viitor in viitoru f apropiat :d stikere si schite ...plm..mai veche da mia imi place..un viitor rooftop...sper in viitoru f apropiat :D
22.07.200833.9KB
cartile educa spiritu fotofrafia digitalacartile educa spiritu
07.12.200814KB
un tag ...:)) graffitiun tag ...:))
03.03.200721.6KB

 
mmm... graffitimmm...
27.09.200841KB
la insula graffitila insula
28.09.200850.2KB
schit p perete.... :zzz:  long asa ar trebui sa incepeti pt a va forma mana
bani putini.... si tSCHIT P PERETE.... :zzz: LONG TIME........ ASA AR TREBUI SA INCEPETI PT A VA FORMA MANA BANI PUTINI.... SI T INVETI OARECUM...... amors pune berea la rece mai repede k amu` vin.....
08.02.200713.6KB
scz netu asta stikere si schite ...scz netu asta
16.06.200820.2KB

 
mesaj  

bbcode: activat  
 tag: activat  
smilies: activ konkursu de skitzeMesaj BBCode: activat tag: activat Smilies: activ
16.04.200818.6KB
mr woozie cu toate ca nu se prea vede charactersmr woozie cu toate ca nu se prea vede
03.12.200826.9KB
uite ma..ca sa te convingi ..crezi k dak eram eu..imi faceam un cont cu numele care ma stiti toatauite ma..ca sa te convingi ..crezi k dak eram eu..imi faceam un cont cu numele care ma stiti toata lumea?
24.05.200833.1KB
. stikere si schite ....
15.02.200821.5KB

 
stergeti postu de sus pls. stikere si schite ...stergeti postu de sus pls.
14.01.200821.2KB
:hi: stikere si schite ...:hi:
26.02.200849.6KB
cateva schite.. :hi:  :hi: ..nr1 incepatoricateva schite.. :hi: :hi: ..nr1
27.01.200931.1KB
o schita mai veche de cam vreo 2 cu biex characterso schita mai veche de cam vreo 2 luni..battle cu biex
21.10.200855.2KB

 
iata si un stencil de al meu:)) deocamdata nu am poza cu el :d:d :d  :d  :hi:  ;) stenciluriiata si un stencil de al meu:)) deocamdata nu am poza cu el :D:D :D :D :hi: ;)
11.11.200717.1KB
on the run squeeze marker supplieson the run squeeze marker
12.04.20089.6KB
astept sfaturi:) :hi: incepatoriAstept sfaturi:) :hi:
22.12.200813.3KB
fresssh :rolleyes: graffitifresssh :rolleyes:
16.01.200843.2KB
InapoiInainte