Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
nu`i cn stie ce da am vrut eu sa postez si poza asta :)  :)  :)  :zzz: charactersnu`i cn stie ce da am vrut eu sa postez si poza asta :) :) :) :zzz:
26.11.200850KB
oai de *** ce mare i .. nam stiu ca ramane asa  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  sry ... un moderator saoai de *** ce mare i .. nam stiu ca ramane asa :rotfl: :rotfl: :rotfl: sry ... un moderator sa stearga .. pun acu un jpg
27.03.200838.1KB
konkursu de skitzebecooo!!!!!!!!!
20.06.200817.1KB
a offtopica
04.06.200856.5KB

 
ma da tu crezi ca faci o schitza asa si gata ai flow.da tu nu vrei sa culorile si deseneaza numa inma da tu crezi ca faci o schitza asa si gata ai flow.da tu nu vrei sa asculti..lasa culorile si deseneaza numa in creion...lampa :rotfl:
07.04.200837.2KB
stikere si schite ...wholetrain2
28.12.200723.9KB
ghici ciuperca ce-i? ... cum zicea cineva p`aci fotofrafia digitalaghici ciuperca ce-i? ... cum zicea cineva p`aci
15.04.200825.9KB
puteti spune sa fak ji mai bn.. incepatoriPuteti spune orice...(sfaturi) .....Tre sa fak ji mai bn..
23.11.200819.5KB

 
astept pareri :) charactersastept pareri :)
28.11.200840.3KB
bost :hi: taguriBost :hi:
28.12.200838.5KB
lispeste partea din sntaga  =(  :rolleyes: stikere si schite ...lispeste partea din sntaga =( :rolleyes:
24.12.200720.5KB
nu mi-a recunoscut poza :x  :x  :x  :x stikere si schite ...nu mi-a recunoscut poza :x :x :x :x
13.11.200716.9KB

 
hfd poze in actionhfd
05.09.200844.4KB
wach this:
o sa fie concurs d schite in so`.. si amors suntem din momentan in is.... da p..la meoameni....... wach this: O SA FIE CONCURS D SCHITE IN BACAU....... SO`.. F..K EXEMPLU: eu si amors suntem din pascani...... momentan in is.... da p..la me mergem in bacau .... si fazai k concursu ii 4fun nik premii... deci daca se vrea concurs ....... live ar fi cel mai bine. si de...... daca iti place ceea c faci nu cred ca nu ai veni pana in is ca sa participi.... da faza ii k pana la urma cred k o sa fi o ``EXPO.`` ... am dreptate STALINA? NICE JOB NATY. peace Vor fi premii in cans, reviste, diplome si alte shituri! Pe langa schita, va mai fi stencil si tagin...pe panouri..anyway...pana una alta promoul battleului si unul dintre afishe! 1luv /
16.02.200760.3KB
dose :hi:  :zzz:  :d taguriDOSE :hi: :zzz: :D
23.12.200829.8KB
fotofrafia digitalajoaca.plm..
22.03.200828.9KB

 
a graffitia
09.12.200737.6KB
lost in the country of nobody fotofrafia digitalalost in the country of nobody
26.08.200830.1KB
8fly fotofrafia digitala8fly
15.08.200832.3KB
pe viteza poze in actionpe viteza
15.06.200843.9KB

 
digital fotofrafia digitaladigital
12.12.200822.7KB
la incepatoriABCDE.... Primu dat...Nereusit... Astept sfaturi... D la specialisti...
18.11.200831.3KB
schita facuta in shop, pentru shop, cu cuvantul shop
(din nou lucrata in paint... deci in afaraschita facuta IN SHOP, PENTRU SHOP, cu cuvantul SHOP (din nou lucrata in paint... deci in afara contestului schitza)
09.05.200840.6KB
city fotofrafia digitalacity
19.09.200840.2KB

 
shi asta :p graffitishi asta :P
06.02.200711.3KB
poi despre dirty hands :razz:  :wink2: 
fain inelu tau... nu`l vinzi??  :zzz: graffitipoi despre amenzi:))........ care dirty hands 1...2...3...15439.. :razz: :wink2: fain inelu tau... nu`l vinzi?? :zzz:
21.03.200731.2KB
her heart with my blood  :hi:  :zzz: fotofrafia digitalaher heart with my blood :hi: :zzz:
18.05.200816.2KB
:hi: konkursu de skitze:hi:
20.04.200824.3KB

 
mi... fotofrafia digitalami...
28.03.200737.1KB
chinuiala mare si la asta =) dar macar a fost frumos graffitichinuiala mare si la asta =) dar macar a fost frumos
19.03.200873.1KB
:nebun: stikere si schite ...:nebun:
05.04.200834.4KB
am vazut ka desena colegu meu d banka,si cel mai bun uitam cu interes,si imi placea cum facea,jiAm vazut ka desena colegu meu d banka,si cel mai bun prieten...Ma uitam cu interes,si imi placea cum facea,ji parka vroiam si eu sa fac...Ji am inceput ji eu sa fac pe caiete,(am 2 caiete cu skite), ji fak din placere.... :finger:
25.11.200832.6KB

 
wildstyle :d stikere si schite ...wildstyle :D
16.12.200749.1KB
de :hi:  :rotfl:  :rotfl: 
hai te pupa goianul :nod: graffitihehe.....mersi de dedicatiune..... :hi: "distratule" :rotfl: :rotfl: hai te pupa goianul :nod: septomanule!
06.05.200831.2KB
school sketch stikere si schite ...School sketch
17.10.200841.1KB
mda:( :hi: konkursu de skitzemda:( :hi:
10.04.200830.6KB

 
ia sa puna si ``luda`` schite si voi sa va dati cu 
ce`i drept cam vechi ....
asta din cauza k amorsia sa puna si ``luda`` schite si voi sa va dati cu parerea......... ce`i drept cam vechi .... asta din cauza k amors n`are baterii la aparat k sa vina sa`mi fucka poze la astea mai noi
07.02.20079.7KB
.... poze in action....
09.11.200873.1KB
ce face domnia sa elevul in ora de fizica :rusine: stikere si schite ...ce face domnia sa elevul in ora de fizica :rusine:
26.03.200842.3KB
fresh concurs de tagurifresh
20.01.200929.6KB
InapoiInainte