Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
omb offtopicomb
03.06.200847.4KB
si io vreau sa invat cate ceva :dinti: ... deocamdata o poza facuta de mine  :razz: fotofrafiasi io vreau sa invat cate ceva :dinti: ... deocamdata o poza facuta de mine :razz:
11.02.200715.3KB
brush marker tot de la marsh..la fel de ciudat suppliesbrush marker tot de la marsh..la fel de ciudat
12.04.200816.1KB
a lui omb. graffitia lui omb.
04.02.200833.6KB

 
:hi: stikere si schite ...:hi:
07.11.200829.4KB
recent am trecut la un nume cu 4 litere. asta e prima schita. incepatoriRecent am trecut la un nume cu 4 litere. Asta e prima schita.
18.11.200818.6KB
ek stikere si schite ...ek
09.05.200830.2KB
tot acolo :) fotofrafia digitalatot acolo :)
21.12.200761.7KB

 
asta nush exact cine e
da' si asta da bine  :uimit: graffitiasta nush exact cine e da' si asta da bine :uimit:
28.06.200727.8KB
iaca na..... poze in actioniaca na.....
15.03.200859.1KB
cred ca stie amors ca tramvaiele pe care a desenat cand a prins marfarul ala ..panelul rsh si altecred ca stie amors ca tramvaiele pe care a desenat cand a prins marfarul ala ..panelul rsh si alte taguri.. au fost duse la iasi :) si am facut rost si de cateva poze de pe forumul impatimitilor de tramvaie:))
20.11.200828KB
nu e colorata dar asta e:  :razz: konkursu de skitzenu e colorata dar asta e: :razz:
22.03.200826.1KB

 
nimik :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: ce ascult acumnimik :rotfl: :rotfl: :rotfl:
28.10.200750KB
hole fotofrafia digitalahole
01.11.200811.2KB
overlord :hi: concurs de tagurioverlord :hi:
25.01.200933.4KB
am facut si yo cv .....nha la inceput :hi:  :d graffitiam facut si yo cv .....nha la inceput :hi: :D
07.03.200832.6KB

 
i was walking down the street one daaaay, in the merry, merry month of may.. may?? fotofrafiai was walking down the street one daaaay, in the merry, merry month of May.. May??
29.03.200821.1KB
1 dintre skitele mele..... ka ji cum ar fi p un incepatori1 dintre skitele mele..... Ka ji cum ar fi p un perete.....Astept sfaturi....
01.12.200826.3KB
in iasi la 1 bere,1 banc si mai multe jeturi d spray:)) :rotfl: 
de la stanga la dreapta qrip omcin iasi la 1 bere,1 banc si mai multe jeturi d spray:)) :rotfl: de la stanga la dreapta QRIP OMC GOES doua degete sus pt ``CONSATENII MEI :D``..... mist omb... ``mister`` hipertare YOUR GIGANT GRAFF :)>-(pace) :zzz:
06.06.200742.2KB
tzigara  :nebun:  :nebun: fotofrafia digitalatzigara :nebun: :nebun:
15.12.200819.3KB

 
a;ltu :hi: taguria;ltu :hi:
29.04.200821.3KB
with you chris brown :rotfl: melodia preferatawith you chris brown :rotfl:
25.07.20084.4KB
asta ..2 culori nu prea imi place..nu aveam munitie :rotfl: ...va salut...si astept pareri :hi: pozeAsta ..2 culori nu prea imi place..nu aveam munitie :rotfl: ...va salut...si astept pareri :hi:
31.08.200848.1KB
4.mdas :nono: stikere si schite ...4.Mdas :nono:
30.08.200851.9KB

 
renux taguriReNuX
28.04.200846KB
skita nou muncit o gramada la ea... astept sfaturi si sugestii,d la kingi,nu d la incepatoriSkita nou noutza.... Am muncit o gramada la ea... Astept sfaturi si sugestii,d la kingi,nu d la prefakuti....See"ya!!!
25.11.200828.9KB
in juriu au stat : vs 2


1st place : mighty kidd alex & ady bobo (vpc)
2nd place : ochiu & omarIn juriu au stat : Franco(Sens Unic);Kinez(Original);Dizz(Independent) 2 vs 2 1st place : Mighty Kidd Alex & Ady Bobo (Vpc) 2nd place : Ochiu & Omar (Infinit Skillz & Mw ) 3rd place : Pika & Kometa ( Sens Unic ) locul 1 ravers shop team :d
07.07.200846.2KB
inca o schita...  inca o incercare ... graffitiinca o schita... inca o incercare ...
10.02.200728.6KB

 
nr. 12 tripsnr. 12
06.08.200858.8KB
gafe! ... stitzi voi unde  :( graffitigafe! ... stitzi voi unde :(
03.09.200865.7KB
t-ups tot la bc :p offtopict-ups tot la bc :P
03.06.200847.5KB
```stop 2



: graffiti```stop us!!! graffiti contest loc 2 :
19.07.200749.1KB

 
a fost smash din montana team in cu desenul din buc offtopica fost smash din montana team in romania poza cu desenul din buc
22.06.200846.1KB
soft cap suppliessoft cap
12.04.20087.4KB
de dragul lui master am schimbat b-ul :d stikere si schite ...De dragul lui Master am schimbat B-ul :D
13.12.200834.9KB
uite si eu .. .. 5 minute la un loc .. toate  :rolleyes:  :rolleyes:  :rusine:  :dinti: stikere siuite si eu .. plictiseala .. 5 minute la un loc .. toate :rolleyes: :rolleyes: :rusine: :dinti:
19.02.200817.1KB

 
*marked for deletion! offtopic*marked for deletion!
24.08.200895.1KB
a concurs de taguria
03.03.200830.6KB
drugs store  :hi: concurs de taguridrugs store :hi:
31.03.200834.7KB
astept pareri :hi: graffitiastept pareri :hi:
15.03.200858.6KB
InapoiInainte