Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
dupa ce mi-a zis boost sa ma mult la stikere si schite asta am si facut :-dupa ce mi-a zis boost sa ma mult la stikere si schite asta am si facut :-"
05.04.200827.4KB
si ceva acolo la ora de mat :d stikere si schite ...si ceva acolo la ora de mat :D
16.05.200829.6KB
si o fotofrafia digitalasi o contradictie
06.03.200735.3KB
gata nu mai am nici carioci nici liner ....... stikere si schite ...gata nu mai am nici carioci nici liner .......
29.02.200826.1KB

 
:hi: incepatori:hi:
22.11.200837.5KB
e facut cu un marker pe terminate :)) concurs de tagurie facut cu un marker pe terminate :))
18.02.200821.8KB
e stikere si schite ...e
16.01.200959.3KB
:hi:  :hi: desen naspa. poze in action:hi: :hi: desen naspa.
14.09.200828.7KB

 
si ultimu t'up :d graffitisi ultimu t'up :D
19.01.200837.1KB
worm thingy :rotfl:

  stikere si schite ...venom..blue worm thingy :rotfl:
14.04.200831KB
jumbo tagurijumbo
18.12.200835.9KB
vati dat seama k asta e cea mai porno pagina? :)))
sa ajuns si la 69 :)))
asa k merita sarbatoritvati dat seama k asta e cea mai porno pagina? :))) sa ajuns si la 69 :))) asa k merita sarbatorit
13.04.200845.5KB

 
ink una incepatoriink una
29.12.200829.7KB
salut ...am incercat sa pun poza finala dupa c am pus-o p aia, dar nu a stanga --- zke  ;)  to: zke,salut ...am incercat sa pun poza finala dupa c am pus-o p aia, dar nu a mers... in stanga --- zke ;) to: zke, omb .......shi multumiri omuletzului care ne-a aratat (b)locul respectiv... sri reprezenting ... ! ;)
09.06.200726.3KB
iata`l si pe juda.. :)  :rotfl: stikere si schite ...Iata`l si pe Juda.. :) :rotfl:
13.10.200737.5KB
ma bag si aicea:d :hi: konkursu de skitzema bag si aicea:D :hi:
18.02.200845.1KB

 
outline naspa.imi place s-ul cum a iesit. poze in actionOutline naspa.Imi place S-ul cum a iesit.
26.10.200868.9KB
wtf... nu mi incarca poza.. :-? stenciluriWTF... nu mi incarca poza.. :-?
05.06.200837.8KB
de restu eram let's partyarafate,camulflaj....si de restu eram BINEEEE:nod:
19.01.200732.6KB
nr. 3...ia mana ca te yeahhh!!! incepatoriNr. 3...Ia mana ca te curentezi....Oo yeahhh!!!
07.12.200834.5KB

 
:rotfl: stikere si schite ...:rotfl: hellooooooooo(big)
13.02.200833.1KB
p2 fotofrafia digitalap2
24.08.200814.2KB
chiar astept o alt site mi au zis ca e stikere si schite ...chiar astept o parere..... pe alt site mi au zis ca e caraghioasa
03.05.200734.6KB
roua fotofrafia digitalaroua
09.03.200725.7KB

 
facut dupa un tutorial :d gotta admit stikere si schite ...Facut dupa un tutorial :D gotta admit
16.06.200830KB
belea coaie ;) stikere si schite ...belea coaie ;)
10.07.200831KB
1 sketch stikere si schite ...1 sketch
18.11.200823.5KB
poze in actionhoesxirdote
20.04.200863.2KB

 
app de subiectul dezbatut in prima pagina..eo consider ca graffitiul e vandalism .asta poate fiapp de subiectul dezbatut in prima pagina..eo consider ca graffitiul e vandalism .Asta poate fi dovedit cel putin;pt ca incalca anumite legi.. partea cu arta..depinde writer..dar atat timp cat nu vor exista doar writeri care deseneaza bine(ceea ce normal ca nu se va intampla)..nu poate fi considerat arta mai mult decat vandalism..parerea mea.. acum desigur daca desenezi..la tine in curte sa zicem..daca asta sar numi graffiti ar fi arta..dar astfel de lucruri sunt exceptii .de exemplu:
26.06.200853.6KB
a.. eu asa stiam kraep .. 
uite ceva facut cu cam de 15 mp pusa pe trepied taguria.. eu asa stiam kraep .. uite ceva facut cu cam de 15 mp pusa pe trepied
23.03.200817.3KB
rix wile poze in actionrix wile
25.05.200867.7KB
frigggggg :hi: fotofrafia digitalafrigggggg :hi:
16.04.200839.1KB

 
sa activez si eu konkursu de skitzesa activez si eu
22.03.200835.8KB
stikere si schite ....DathOneAseVenom.
12.10.200817KB
:)...ddd stikere si schite ...:)...ddd
29.05.200816.8KB
resturi :-resturi :-" si fara capsuri :(
07.10.200849.8KB

 
printrele primele kestii pe perete.. wall and sketch stikere si schite ...printrele primele kestii pe perete.. wall and sketch
31.03.200726.8KB
si de aci stikere si schite ...si de aci
14.09.200843.3KB
nu e chiar in action :) astept criticile voastre. 
bafta ;) poze in actionnu e chiar in action :) Astept criticile voastre. Bafta ;)
13.05.200846.2KB
bah... deseneaza ca pana la urma macar iti formezi mana si nu zic sa copiezi, dar daca o faci fa-obah... deseneaza ca pana la urma macar iti formezi mana si imaginatia... nu zic sa copiezi, dar daca o faci fa-o pentru tine, si nu ca sa ai ceva anume de pus pe forum... sau nush...baftan de pe la un curs, in loc de...
17.10.200854.2KB
InapoiInainte