Colectia de poze raversshop.3xforum.ro
Total 3729 poze.

InapoiInainte

 
in action
 :rotfl: graffitiin action :rotfl:
29.10.200732.5KB
:rotfl:  :hi:  :limba: graffitiD....................................th..:)) :rotfl: :hi: :limba:
04.02.200848.9KB
sa fiu si beat si in scaun cu rotile si tot nu dadeam asa linia aia ku roz:| graffitisa fiu si beat si in scaun cu rotile si tot nu dadeam asa linia aia ku roz:|
10.06.200850.7KB
juicy fruit prod poze in actionjuicy fruit prod
01.06.200844.6KB

 
creion style :)) :rotfl: concurs de taguricreion style :)) :rotfl:
28.07.20088.6KB
am turnat o schita de astea storc toata vlaga din tine stikere si schite ...am turnat o schita de plictiseala...sarbatorile astea storc toata vlaga din tine
27.04.200832KB
obit are dreptate sa tragi o fuga pana in is, dar mai intai sa ne si o intrebare obit: cum faci uobiT are dreptate ruzakid...tre sa tragi o fuga pana in is, dar mai intai sa ne anunti...:D... si o intrebare obiT: cum faci u dreadurile?
19.11.200763.4KB
classes are fcking boring.. stikere si schite ...classes are fcking boring..
08.05.200827.3KB

 
lalaland characterslalaland
03.02.200955.5KB
fram:> concurs de tagurifram:>
19.04.200829KB
tot offtopictot
04.08.200855KB
nu gasesc poza ai gko am sa o mai caut graffitinu gasesc poza ai GKO am sa o mai caut
28.09.200847.4KB

 
el e sandel  :rotfl:  zahar :d. stikere si schite ...el e sandel..cichi-cichi sandel :rotfl: :rotfl:.fara zahar :D.
23.05.200842.4KB
on the graffiticoncentrated on the character...
08.10.200766.2KB
tag on the telcab.. fotofrafia digitalaTag on the TelCab..
03.07.200834.1KB
nego offtopicnego
03.06.200851.2KB

 
mai veche , knd am vazut pt prima data cum arata un font throw-up :zzz:  :zzz: virtual graffitimai veche , knd am vazut pt prima data cum arata un font throw-up :zzz: :zzz:
10.08.200815.8KB
facut in graba mare  :hi:  :hi:  :hi: si din prima cu carioca fara sa schitzes in creion :d  :d  :dfacut in graba mare :hi: :hi: :hi: si din prima cu carioca fara sa schitzes in creion :D :D :D :D
04.05.200831.4KB
nu eu... fotofrafia digitalanu eu...
21.06.200835.5KB
inca un profil... grafica..inca un profil...
05.02.200713.2KB

 
erps, kero, serm @ iasi  
erau inca  :uimit: graffitierps, kero, serm @ iasi erau inca neterminate :uimit:
08.01.200836.7KB
steam scrapp tagul meu... taguristeam scrapp tagul meu...
08.07.200837.9KB
djakls fotofrafia digitaladjakls
13.09.200849.9KB
shi cu astea...k leam pus din greseala la topicu graffiti
 :rotfl: stikere si schite ...shi cu astea...k leam pus din greseala la topicu graffiti :rotfl:
10.05.200841.2KB

 
frg stikere si schite ...frg
18.12.200729.2KB
spatiu :hi: konkursu de skitzespatiu :hi:
20.04.200821.5KB
ff vechi :-) stenciluriff vechi :-)
28.02.200828.9KB
yo syh ! welcome omu ! asta e pt tine :d stikere si schite ...yo syh ! welcome omu ! asta e pt tine :D
16.01.200830.3KB

 
...asteas graffiti...asteas
11.11.200711.1KB
asta e baby all alone... =(  =( fotofrafia digitalaasta e recenta...my baby all alone... =( =(
25.02.200848.9KB
rmk de la aia de pe 01.01 incepatori08.01.09--zaks: rmk de la aia de pe 01.01
08.01.200930.1KB
molotow tech spray glue 2 suppliesMOLOTOW TECH Spray Glue 2
12.04.200811.1KB

 
4 fotofrafia digitalawhadafacisthis? 4
11.12.200814KB
wach this:
o sa fie concurs d schite in so`.. si amors suntem din momentan in is.... da p..la meoameni....... wach this: O SA FIE CONCURS D SCHITE IN BACAU....... SO`.. F..K EXEMPLU: eu si amors suntem din pascani...... momentan in is.... da p..la me mergem in bacau .... si fazai k concursu ii 4fun nik premii... deci daca se vrea concurs ....... live ar fi cel mai bine. si de...... daca iti place ceea c faci nu cred ca nu ai veni pana in is ca sa participi.... da faza ii k pana la urma cred k o sa fi o ``EXPO.`` ... am dreptate STALINA? NICE JOB NATY. peace!
12.02.200713.6KB
rrom-ul meu:) :hi:  :d concurs de tagurirrom-ul meu:) :hi: :D
24.03.200830.5KB
asta e cam naspa nu m-ia incaput tot incepatoriasta e cam naspa nu m-ia incaput tot
19.11.200844.7KB

 
yo: amors ,t.b
 traiasca popusoii :))) :rotfl:  :rotfl: graffitiyo: amors ,t.b traiasca popusoii :))) :rotfl: :rotfl:
12.08.200761.8KB
dupa cele 6 skite noi facute cu 2 skite de graffiti facute de pe incepatoriDupa cele 6 skite noi facute cu creionu,mai sus...Urmeaza 2 skite de graffiti facute de pe pc... Salutations:P
17.12.200829.8KB
doi stikere si schite ...doi
23.12.200832.7KB
oi pentru toata lumea  :rotfl:  :rotfl: stikere si schite ...oi oi..dedicatii pentru toata lumea :rotfl: :rotfl:
13.06.200847.8KB
InapoiInainte